Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Zagłówki tył Fiesta MK6 '06 - '08

archi4lo - 30 Gru 2014, 12:21
Temat postu: Zagłówki tył Fiesta MK6 '06 - '08
Witam, na wstępie przepraszam, jeśli pisze w złym dziale. Mam pytanie, ponieważ rozglądam się za Fiestą MK6 po liftingu, roczniki 2006-2008, czy wszystkie wersje mają z tyłu zagłówki? Wydawało mi się że tak, ale oglądając ogłoszenia natrafiłem na jedną Fiestę bez zagłówków na tylnej kanapie i trochę mnie to zdziwiło. Tak więc był to element wyposażenia, czy po prostu ta sztuka była wybrakowana? Przyznam, że trochę się zdziwiłem widząc tą Fiestę bez zagłówków.
Parzych - 30 Gru 2014, 20:00

archi4lo napisał/a:
oglądając ogłoszenia natrafiłem na jedną Fiestę bez zagłówków na tylnej kanapie i trochę mnie to zdziwiło. Tak więc był to element wyposażenia, czy po prostu ta sztuka była wybrakowana?
Raczej wybrakowana jakaś (może ją pokaż?), nie spotkałem jeszcze MK6 bez tylnych zagłówków, tym bardziej, że od któregoś roku są obowiązkowe we wszystkich osobówkach... :yes:
archi4lo - 30 Gru 2014, 22:56

ogłoszenia już nie ma więc sprzedane auto albo wygasło już, ale dzięki za odpowiedź

[ Dodano: Pon Sty 12, 2015 11:22 ]
mam jeszcze jedno pytanie, w ogłoszeniach często jest napisana moc 70KM, mowa oczywiście o silniku 1,4tdci. Jest to kwestia zaokrąglenia przez kogoś wartości mocy czy końcowe roczniki mk6 czymś się różniły?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group