Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Radio z Forda PUMA do Fiesty - czy pasuje?

medyk72 - 18 Maj 2005, 21:43
Temat postu: Radio z Forda PUMA do Fiesty - czy pasuje?
Jak w temacie - kupiłem radyjko 6000 z pumy (jeszcze nie doszło, a już mam cykora - czy spasuje)
FORD6000
Teoretycznie wygląda jak moje 3000, ale ogłupiałem troche jak na allegro zobaczyłem zaślepki w miejsce radia i było napisane że są do PUMY i do Fiesty - ale tylko do 96 roku ;/ (więc logicznie rzecz biorąc - po 96 roku fiesta miała inną dziure na radio), a moja jest troche nowsza... Jak ktoś coś wie - tzn czy jest różnica w radiach do Pum i do Fiestek - to niech napisze, a jak nie - to ja napisze jak dojdzie :) Pozdr.

ElGrey - 18 Maj 2005, 22:23

to radio pasuje do wszystkich MK IV i V na 100% :D i do chyba wszystkich nowych modeli Forda po 95
kaczoro - 19 Maj 2005, 19:33

100% pasuje! Fiesta mkIV i puma maja taki sam srodek :) tzn deske rozdzielcza ;) a radio to rzeczywiscie pasuje do wszystkich fordów po 95 roku. Wiem bo mam w swojej fiescie takiego 6000CD z mondeo.
Pozdrawiam!

medyk72 - 20 Maj 2005, 22:39

Oki - dzięki za słowa otuchy Zamieszania w mojej głowie narobiła ta zaślepka :)
.Zaślepka Ford
Z opisu wynika że pasuje do Pumy od 96go i do fiesty do 94go roku... stąd moje niepokoje.
W poniedziałek powinno dojść radyjko więc będzie znowu zabawa - z wymianą :jupi: . Z tyłu nie mam głośników - nawet nie wiem co tam podejdzie w MK5 (jak ktoś "dodawał" to niech napisze co wsadził i jakiej marki - nie jestem żadnym audiofilem - ma to po prostu grać , a nie trzeszczeć i tyle - z przodu zostawie oryginały fordowskie - mimo kilku miernych opinii - nie narzekam na nie, a nawet kabli jak się rozglądałem też nie ma dociągniętych do tyłu więc musze pokombinować. Będzie zajęcie na przyszły tydzień. Dzięki za odpowiedzi. Pozdr

ElGrey - 23 Maj 2005, 20:24

Do tylu w orginalnych miejscach pasuja okragle 100 mm, tylko pytanie czy masz tam pierscienie do montazu, bo jak nie to latwiej wsadzic na tylna pulke i po krzyku :D
Ja mam na pulce owalne 6 x 9" bo te brzeczyki orginalne byly za slabe dla mnie :? ja wymienilem wszystko na Pioneera i roznica jest potezna wiec polecam jednak lepsze to znaczy wieksze glosniczki :twisted:

medyk72 - 24 Maj 2005, 14:32

Radyjko jest...- jak nowe i pasuje wszystko oprócz koloru... :-P - sie okazało że Puma ma zupełnie srebrny panel , a ja mam szary wystrój deski rozdzielczej, no i troche sie rzuca w oczy że radyjko jakby z innej bajki - nie wiedziałem że aż tyle kolorowych wariantów jest (gdyby ktoś miał szare, a chciał wymienić na srebrne - to możemy się porozumieć). Jeszcze jedno pytanko - gdzieś widziałem linka do strony ze schematami kostek radia ford , ale nie moge znaleźć - gdyby ktoś miał , albo powiedział od których pinów pociągnąć kable do tylnych głośników - byłbym wdzięczny. Dzięki. Pozdr.
P.S. "Szukaj" już znalazł - podaje linka może sie komuś przyda
Schematy kostek radiowych Ford i nie tylko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group