Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Zasilanie gniazda zapalniczki przy wylaczonym zaplonie

waflo - 3 Mar 2014, 15:23
Temat postu: Zasilanie gniazda zapalniczki przy wylaczonym zaplonie
Hej,

Czy w fiescie MK6 mozna w latwy sposob zmienic opcje zasilania gniazda zapalniczki? W tym momencie gniazdo mam non stop pod napieciem, bez wzgledu na obecnosc kluczyka w stacyjce. Juz dwa razy zdarzylo sie, ze moja dziewczyna wyladowala akumulator do zera zapominajac odlaczyc podgrzewanie fotela dlatego chcialbym aby gniazdo zapalniczki bylo zasilane tylko przy wlaczonym zaplonie (jak w wiekszosci inny aut).

W moim Pedziu mozna w prosty sposob przelozyc bezpiecznik w skrzynce i tym sposobem wybrac kiedy gniazdo ma miec zasilanie (po zaplonie lub non stop) ale w Fiescie nie widze takiej opcji.

Czy mozna to jakos zmienic bez ingerencji w instalacje auta?

T.

rorek - 30 Mar 2014, 22:30

WITAJ

Może w fieście jest podobnie bo w skrzynce z bezpiecznikami są dwa miejsca bezpieczniki dla zapalniczki
F29 i F51



Niedługo będę grzebał w skrzynce z bezpiecznikami i popatrzę co i jak tam jest podłączone.

kondziu24 - 29 Kwi 2017, 14:38

Troche odkopuje ale mam ten sam problem. Da się jakos to zrobic?
AccessX - 29 Kwi 2017, 19:16

Sprawdzilem czy zmiana bezpiecznika z pozycji F29 na F51 poskutkuje ale przy zmianie miejsca wogole nie ma zasilania w zapalniczce. bez zapłonu i z zapłonem brak prądu.
kondziu24 - 29 Kwi 2017, 23:17

Tez próbowałem ale tam jak włożyłem to był taki luźny.. To jest chyba dla tylnej której nie ma.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group