Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK7] Polski moduł wybierania funkcji głosem.

artax - 14 Kwi 2011, 15:28
Temat postu: [MK7] Polski moduł wybierania funkcji głosem.
W aucie mam glosowy moduł uruchomiania np;klimatyzacji ,cd aux ,telefonu itp.Jest maly problem bo jest po francusku :-P Podobno mozna wstawic moduł w języku PL.Czy ktoś moze jest w temacie i potrafi powiedzieć ;wystarczy wymiana modułu Pl ?
pzdr

Parzych - 14 Kwi 2011, 15:34

Najlepiej by było zapytać u źródła czyli w ASO... :yes:
artax - 14 Kwi 2011, 20:33

Pytałem i odpowiedz jaka otrzymałem to ,ze chyba mozna.Ja chce wiedzieć na 100% dlatego pytam.Moje kilkuletnie doswiadczenia z FKP i MKP nauczyły mnie ,ze na forum można znalezć fachmanow w tej dziedzinie i do takowych się zwracam.
pzdr
p.s.Jesli nie sprawi klopotu to zapytaj w swoim ASO ,moze będzie bardziej kompetentna odpowiedz.W moim ASO wiedza serwisantow jest do :tyłek:

ElGrey - 14 Kwi 2011, 22:44

witaj w gronie zadowolonych z ASO :2xf:
mam ten sam problem, tyle ze moja gada po niemiecku :głowąwmur: i tez podobno mozna zmienic, ale nikt w ASO nie byl mi w stanie tego potwierdzic

Zalew - 15 Kwi 2011, 13:17

Z tego co wiem nie ma możliwości zmiany na polski moduł, moduły obsługują jedynie języki:

Angielski
Niemiecki
Hiszpański
Portugalski
Francuski
Turecki
Włoski

Więc niestety, pozostaje nauka francuskiego :devil:

Skfarek - 15 Kwi 2011, 14:04

Zalew napisał/a:
Więc niestety, pozostaje nauka francuskiego


niekoniecznie, angielski można wybrać a tego języka od paru ładnych lat chyba w każdej szkole uczą :-P

Zalew - 15 Kwi 2011, 14:06

Ale w jego przypadku wiązałoby się to z wymianą modułu, więc trzeba by przeliczyć co wyszłoby taniej - wymiana czy kurs francuskiego :rotfl:
Skfarek - 15 Kwi 2011, 14:11

Zalew, wymiana bo żeby opanować ten kluchasty język w stopniu komunikatywnym to pewnie by parę lat kursów musiał mieć za sobą :devil:
corsa98 - 15 Kwi 2011, 20:43

Witam.A powiedzcie mi koledzy czy we Fieście MK7 jest jakaś informacja na liczniku o przeglądzie czy wymianie oleju? bo nic mi się nie wyświetla a chyba powinienem mieć już zmianę oleju.Pozdrawiam.
Zalew - 15 Kwi 2011, 20:55

Wydaje mi się, że nic takiego nie ma, aczkolwiek głowy sobie uciąć nie dam.
artax - 15 Kwi 2011, 21:30

a co z autami z PL salonow takze nie maja Pl modułu?Jesli na centralnym wyswietlaczu lcd mogłem ustawić jezyk Pl to i zapewne są moduły Pl.Tak mi sie bynajmniej wydaje.
pzdr
p.s.nie spamujcie wątkow technicznych bo się robi bajzel :bigok:

jery13 - 15 Kwi 2011, 21:39

Auta z polskiego salonu mają po angielsku .
Zalew - 15 Kwi 2011, 21:42

Niestety, auta z polski będą miały prawdopodobnie język angielski.

No, jery był szybszy.

artax - 15 Kwi 2011, 22:16

Jery na bank jestes pewny ,ze z PL jest angielski?Jesli tak to zakoncze poszukuwania i będzie klimatyzacją,wentilator itp czy jakoś tak po francusku :cojest:
pzdr

jery13 - 15 Kwi 2011, 22:25

Na bank , bawiłem się tym jak słuchałem CD i nie zawsze mnie słuchał :)
Niestety , kłania się angielski ;-(

artax - 15 Kwi 2011, 22:31

Jak by byl angielski to ok ale jest francuski...No ale żona jest francuskojęzyczna i będzie prowadzić dialog z panią lektor :ok:
pzdr

jery13 - 15 Kwi 2011, 22:44

Właśnie wyczytałem z instrukcji , że : Układ sterowania głosem ma wersje językowe . Jeżeli chcesz aby system działał w innym języku,skontaktuj się z ASO .
Spróbuj zadzwonić do Wrocławia ,Lubina , Wałbrzycha i zobaczysz co Ci odpowiedzą .

mrgregoryjan - 24 Kwi 2013, 22:34

Potwierdzam Wasze wątpliwość. Moja Mk7 salonowa ma menu glosowe w j. Angielskim. Komputer pokladowy m.in. po polsku.
MisiekT - 24 Kwi 2013, 22:42

nie ma polskiego :rotfl:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group