Forum FiestaKlubPolska -

Ubezpieczenia i rejestracja aut - powypadkowe badanie techniczne

undertow90 - 20 Lut 2010, 16:12
Temat postu: powypadkowe badanie techniczne
Witam! mam pytanie na jakiej zasadzie wygląda powypadkowe badanie techniczne? Miałem kolizje i policja zatrzymała dowód rejestracyjny mojej fofi, tłumaczyli się tym, że pojazd nie jest w stanie jeździć - co prawda to prawda, bo uszkodzona była chłodnica i lewy reflektor. No, ale szkody zostały naprawione i teraz została tylko kwestia przeglądu. Czy zakład w którym tego przeglądu będę dokonywał sprawdzi mi cały samochód ( tak jak co rok na przeglądzie ), czy musze powiedzieć co było uszkodzone i sprawdzą tylko ( w moim przypadku ) lampy? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje ;)
bidżej - 20 Lut 2010, 16:51

trzepią (albo przynajmniej powinni trzepać) całe auto.
undertow90 - 20 Lut 2010, 17:03

to nie mrawo... ale dzięki za odpowiedz ;)
Parzych - 20 Lut 2010, 17:33

bidżej napisał/a:
trzepią (albo przynajmniej powinni trzepać) całe auto.
Zależy od diagnosty, ja dwa razy miałem "badanie" techniczne po kolizji, a diagnosta nawet nie wychodził z kantorka, zainkasował 50zł i wystawił papier że pojazd sprawny...
JoeMix - 20 Lut 2010, 17:36

undertow90 napisał/a:
na jakiej zasadzie wygląda powypadkowe badanie techniczne?
Na takiej samej jak coroczne badanie kontrolne,,,
Parzych - 20 Lut 2010, 17:47

JoeMix napisał/a:
Na takiej samej jak coroczne badanie kontrolne,,,
No niezupełnie... Nie będzie sprawdzał spalin z powodu zbitej lampy i dziurawej chłodnicy... :fox:
JoeMix - 20 Lut 2010, 17:56

Z tego co wiem masz skierowanie na powtórne badanie kontrolne - tam nie ma opisane co ma być kontrolowane, po prostu auta ma zostać dopuszczone do ruchu,,,
kazio-n - 21 Lut 2010, 09:03

Za które płacić każą oczywiście... :ok:
Parzych - 21 Lut 2010, 13:14

kazio-n, przeczytaj:
Parzych napisał/a:
zainkasował 50zł i wystawił papier że pojazd sprawny..
...
JoeMix - 21 Lut 2010, 15:35

kazio-n napisał/a:
Za które płacić każą oczywiście... :ok:
Oczywiście w stacji kontroli nie płacimy za to że auto przejdzie przegląd (tak, wiem są takie że to właśnie za to się płaci a nie za zrobienie przeglądu) - tylko za usługę wykonania przeglądu bez względu na wynik końcowy,,,
moci - 21 Lut 2010, 21:15

JoeMix napisał/a:
kazio-n napisał/a:
Za które płacić każą oczywiście... :ok:
Oczywiście w stacji kontroli nie płacimy za to że auto przejdzie przegląd (tak, wiem są takie że to właśnie za to się płaci a nie za zrobienie przeglądu) - tylko za usługę wykonania przeglądu bez względu na wynik końcowy,,,


nie zawsze jak mi przegląd nie przeszedł nie płaciłem bo miałem za dużą dawkę gazu ustawiona

JoeMix - 21 Lut 2010, 22:52

moci, miałeś farta albo frajer na stacji pracuje,,, albo taki uprzejmy,,, jak by tak było to bym nie szykował auta tylko jechał na BK w ciemno, diagnosta by mi powiedział co jest nie tak w aucie bym poprawił i pojechał jeszcze raz albo dwa i dopiero jak by było cacy to bym zapłacił - zbankrutowali by,,,

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group