Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [MK4] Nierówna praca

Kryś - 18 Lut 2010, 08:12
Temat postu: [MK4] Nierówna praca
Witam. Mam taki problem. Auto na benie działa jak należy a na gazie nie bardzo. Silnik działa nierówno. Niby jedzie się, ale na pewno nie jest to tak jak być powinno. Byłem u gazownika. Czyścił mi listwe wtryskowa gazu. Już 3 razy w ciagu ostatnich kilku miesięcy. Za każdym razem używał zestawow naprawczych. Wymienial tloczki i sprężynki. Poprawialo się, ale nie na długo. Dziwi mnie fakt, ze po wyczyszczeniu wtryski działają tak jak powinny, cichutko, ale to trwa niedługo. Już po kilku tygodniach znowu klekocza jak w Dieslu. Tak czy siak nawet po wyczyszczeniu wtryskow samochod dziala srednio dobrze. Do tego na gazie strzela z rury. No i jeszcze jedno. Jak jade i wrzucam na luz to czasami obroty spadaja do 400 i odcina się gaz po czym gdy obroty wskocza to słychać to charakterystyczne „cykniecie” po czym znow gaz jest dawkowany. Czy to normalne, ze w przypadku spadku obrotow tak do 400 gaz powinien się odlaczyc???

Troche starałem się poszukac w tym temacie na roznych forach. Czasami diagnoza w podobnych problemach wyglądała: reduktor do wymiany. Możliwe???

jurek - 19 Lut 2010, 14:10

Rozumiem, że filtry ciekły i lotny były przed czyszczeniem listwy wymienione :)
Kryś - 19 Lut 2010, 19:01

tak, filtry wymienione, kable i swiece tez.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group