Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - Moto Andrzejki Wrocław

Piter - 15 Lis 2009, 11:29
Temat postu: Moto Andrzejki Wrocław
Czyli debiut czarnej curvy na zawodach Automobilklubu Wrocławskiego
LINK

Może jeszcze ktoś z regionu się skusi ;/

Żółwik Tuptuś - 15 Lis 2009, 11:41

:jupi: kolejna ikserka wykorzystywana zgodnie z przeznaczeniem :)

Jak tak dalej pójdzie , to będziemy mogli silną klasę stworzyć na YTP :)

Swoją drogą - fajny Tor Wam wybudowali :yes:

PUCIO - 15 Lis 2009, 12:11

Obiekt zje-fajny myślę że warto by było oblukać i nie ukrywam że zastanawiamy się z Żabcią by zajechać i podnieść troszke poziom zawodów... :-P
Piter - 15 Lis 2009, 12:26

PUCIO napisał/a:
zastanawiamy się z Żabcią by zajechać i podnieść troszke poziom zawodów... :-P

Było by zajebiaszczo :jupi: :yes:

trzeci - 15 Lis 2009, 20:17

Powodzenia Piter <oki>
Twoja Fiesta jak mało która przygotowana do takiej jazdy, więc ostro po zaworach i nie odpuszczaj :)
Pozdro ...

Piter - 25 Lis 2009, 12:10

Jest mapka :)
http://www.automobilklub....53c8e60e41f.jpg

trzeci - 25 Lis 2009, 12:40

Ciekawa próba.
Poganiasz curvą ;-))

Żółwik Tuptuś - 25 Lis 2009, 23:11

Powodzenia :)

Hihi - - pozycja Start2 jest chyba nieco promująca do szybszego przejechania tej próby :)

Piter - 28 Lis 2009, 21:31

I po zawodach.
Można powiedzieć no i ch^^ :|

Tor dość szybki, kręty. Mając porównywać, to podobny technicznie do toru w Radomiu. Próba rozstawiona ciasna i bardzo techniczna.
Dla mnie, na debiut xr-ką okazał się za trudny, a rywale za szybcy.
Auto ma duuuuży potencjał i niczego mu nie brakuje, jednak fatalna decyzja o starcie na aktualnie założonych kołach dała rezultat taki jaki jest.
W klasie głównie same crx-y, pug106 gti, chyba 2 albo 3 swifty. jakieś tam polówki. Efekt to 10 miejsce w klasie, a mogło być dużo, dużo lepiej.
Zwycięscy klas i osoby które zajmowali kolejne miejsca to stali bywalcy toru. Przejazd zapoznawczy był w kolumnie po 6 aut, później wyścig. Żeby nie było łatwo, stanąłem to obu przejazdów z foką ST.
Dwa przejazdy po dwa okrążenia.
Pierwszy przejazd pierwsze kółko za szybko!!! Emocje wzięły góre. Uślizgi kół, potęgowane przez fatalne na ta jazdę opony, za późne dohamowania - drugi za wolno !!!! Chciałem się poprawić i nie przeginać - efekt fatalny czas.
Do drugiego przejazdu zdążyłem ochłonąć. Startuję z pozycji "start2" Jazda dużo spokojniejsza, płynniej, szybciej. Urywam kilka sekund, ale nadal jest za wolno. Przy zsumowaniu obu przejazdów nie mam powodów do zadowolenia i ląduję daleko za czołówką.
Reasumując. Brakuje mi objeżdżenia się autem na tego typu imprezach, bo jazda po mieście to zupełnie inna bajka. Auto stać na wiele, wiele więcej - ale mnie jeszcze nie. Xr-ka chciała bardzo pojechać to szybciej, niestety ja się bałem pójść na max możliwości jakie mi daje a do tego poniosły mnie emocje.
Cóż, wystartowałem. Autem którego praktycznie nie znam. Kolejny raz będzie lepiej ... chyba.
Na koniec mała niespodzianka. Z pośród osób które po raz pierwszy gościły na torze we Wrocławiu zostały rozlosowane nagrody specjalne. I tak, jak to bywa, głupi ma zawsze szczęście - dostałem kupon na godzinne jazdę na torze w ramach szkolenia w dowolnym terminie.
Poniżej kilka fotek.
Więcej, również te z przejazdu wkleję jak je dostanę.

zacne towarzystwo
moja klasa
curva pod numerem 23
kupon

elmek13 - 28 Lis 2009, 21:50

Gratki za odwagę. Piter nie łam się, ja też nie mam doświadczenia w jeździe burbo. Będziemy uczyć się razem? :V:
Rkalitka - 28 Lis 2009, 22:15

Duuuuuże gratki Piter :ok:
Będzie teraz na pewno tylko szybciej :yes:
To fakt jazda po mieście jest niczym z jazdą po torze
Gdy mnie pierwszy raz Arturo zabrał na tor też miałem podobne wrażenia jak
Ty dzisiaj :yes:
Cieszę się, że wystartowałeś i jeszcze raz gratuluje :)

trzeci - 28 Lis 2009, 22:45

Dobrze jest Piter :ok:
W końcu to pierwszy start, więc nie ma co oczekiwać super wyników i śmiało możesz być z siebie dumny :)
A z CRX-ami zawsze będzie ciężko Ci wygrać, nawet gdy wjeżdzisz się w Curvę.
Pozdro ...

PumaRST - 29 Lis 2009, 09:13

Piter nie łam sie, pierwszy start zawsze jest do dupy, nerwy, braki w sprzęcie oraz chęć pojechania jak najlepiej to normalne. z czasem bedzie coraz lepiej i szybciej :yes: . wykozystaj dobrze ten karnet oraz jak macie a napewno macie jakąś sekcje sportową przy tym torze wie c sie do niej zapisz, zapewne treningi robią co tydzień lub dwa wiec sie w jeździsz lepiej w auto i tor. a w przyszlym roku bedzie już lepiej :yes:

Tak czy inaczej gratuluje pierwszego startu i przy nim patrz ilu w klasie pokonałeś a nie ilu było przed toba, to zawsze poprawia humor.

zefir - 29 Lis 2009, 10:14

gratki Piter, bedzie juz tylko lepiej :) :-) :-)
Żółwik Tuptuś - 29 Lis 2009, 18:57

Gratulowałem Ci na bieżąco , ale i teraz to zrobię :ok:

Ciesze się że taki wiele nauk wyniosłeś z pierwszego startu . Masz teraz punkt odniesienia i wiesz w którą stronę iść . Mam nadzieje że spowoduje to że przestaniesz zajmować się przy aucie pierdołami i zaczniesz iść w stronę skąd wywodzi się xr2i - czyli lekkiego i zwinnego HotHatcha , a nie ciężkiej krowy udającej luksiusową lymuzynę , którą nigdy nie będzie .

Co do karnetu - widzisz teraz to już pójdzie z górki :)

ps: stawiam że numer startowy na szybie zostawisz na długo długooooooo .

Piter - 29 Lis 2009, 21:27

Tak, numer zostaje na szybie przedniej i logo toru na tylnej :yes:
Co do dalszych losów auta to: elektryka zostaje bo auto wykorzystuje również na co dzień i jest w tym praktyczna. Po za tym ile zyskam wywalając ją? 1-2kg? To nie będzie auto wyłącznie do ściganek, przynajmniej na razie nie.
Będę inwestował w opony i hamulce. Pasy.
Co dalej hmmmm, czas pokaże.
Póki co najsłabszym ogniwem naszego zespołu jest kierowca.

PUCIO - 29 Lis 2009, 21:57

Piter moje gratki
:brawo: :brawo: :brawo:
- debiuty są najgorsze i wiele dajemy sobie na takiej imprezce do życzenia
myśle że miejsce zajęte w klasie daje samo za odpowiedż że amator nie jechał! :joint:
następne jazdy i imprezy tylko będą owocniejsze :zwyciężca:
Pozdrawiam i mocno żałuje że mnie tam nie było

Freeman - 29 Lis 2009, 22:30

Oby do przodu, a na pewno będzie lepiej. Parafrazując "Miłe lepszego początki".
DziDzia - 29 Lis 2009, 23:31

Pierwsze koty za płoty.. Gratulacje Piter :)
Teraz będzie już tylko lepiej :)



pozdro :!:

Piter - 30 Lis 2009, 10:04

Trzeba iść za ciosem :)
Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie już 13 Grudnia kolejny start na torze Wrocław
JESIENNE GRAND PRIX WROCŁAWIA
Jest to już 3cia i zarazem ostatnia eliminacja więc na jakiekolwiek punkty nie ma co liczyć.
Jadę żeby uczyć się toru i auta. Być może w przyszłym roku uda się pojechać wszystkie GP.

Do tego, 10 Grudnia chciał bym wykorzystać swój karnet i pośmigać na torze jeszcze przed startem.

Tommur - 30 Lis 2009, 11:35

Proponuje zacząc od ustawienia ciśnienia w kołach na ten tor. Pewnie chłopaki z Rally teamu ci pomogą.
Piter jak bedzie śnieg, to wal po 1 numer startowy. Po 10 aucie wszyscy będą jeździć po szklance i okaże się, że wygra zawody auto z silnikiem 1,1 :V: . Przećwiczone w Szczecinie :bigok:

Piter - 30 Lis 2009, 11:55



elmek13 - 30 Lis 2009, 12:25

Zacnie się prezentuje curva.... :V:
Piter - 2 Gru 2009, 21:44

Właśnie dostałem potwierdzenie zgłoszenia na start 13 Grudnia
Czyli jedziemy :)
http://redeco.pl/zapisy_moto.php

trzeci - 3 Gru 2009, 07:28

To masz 10 dni żeby trochę tych zbędnych uwygodnień powyrzucać z auta ;-))
Piter - 3 Gru 2009, 07:43

Co Wy z tym wyrzucaniem :fox: :9:
Czy tylko Ja traktuje to jako zabawę ?
Nic nie będę wyrzucał ;/ Będzie inne wnętrze ( niestety nie zdążę przed startem ) i reszta zostaje.
Aaaaaa jest ktoś zbędny. Pilot :rotfl:

zefir - 3 Gru 2009, 11:10

Piter, OPONY ku@%!%$@!@^!@! !!!!
trzeci - 4 Gru 2009, 07:24

Piter napisał/a:
Co Wy z tym wyrzucaniem :fox: :9:

Hehe, u mnie to tylko joke nawiązujący do innych wypowiedzi.
Rób Piter z autem co uważasz , dla mnie to przecież egal :)
Powodzonka i w modach i w startach!
Pozdro ...

Żółwik Tuptuś - 4 Gru 2009, 20:10

widzisz Piter - nawet Arturo mówi że " Ciężka Crova " to spaślak ( tylko robi to , jak przystało na Prezia - Dyplomatycznie :)
Piter - 4 Gru 2009, 21:58

Nawiązując do tego co już powiedziałeś, wole poprawić czasy na torze inwestując w opony i hamulce i nauczyć sie jeździć a nie zajmować się pierdołami typu odelzanie auta o 1,5 kilo wywalając el.szyby czy centrala, a na pewno nie zrobię tego dla zasady :zalamka:
Wiesz jakie są plany na wnętrze i to wystarczy, bo auto nigdy nie będzie na kreskę tylko ma szybko skręcać ...
Po za tym droczysz się ze mną a ja się nie dam podpuścić jak młody biszkopt ozor Za stary tu jestem :-P

Żółwik Tuptuś - 4 Gru 2009, 23:25

Piter napisał/a:

Po za tym droczysz się ze mną a ja się nie dam podpuścić jak młody biszkopt ozor Za stary tu jestem :-P


o w morde :|

dobra - idę się przywalić do kogoś innego :yes:

ps: ZEFIR - Ty znowu bez czapki chodzisz !

zefir - 5 Gru 2009, 16:07

chciales mnie spytac gdzie masz czapke chu... dzielcu?:D

zeby nie bylo ze OT

Piter, mody ida w dobrym kierunku :rotfl:

Piter - 10 Gru 2009, 13:27

He no i wygląda na to że nie będę miał na czym pojechać w niedziele. Dziś idą Recaro, innych nie mam ...
PUCIO - 17 Gru 2009, 00:52

Piter nie pękaj bedzie na czym jeździć
:załoga: 17.01.2010

Piter - 17 Gru 2009, 08:49

:ok: 17 Styczeń należy do Nas :V:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group