Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK4] Klakson

bukolek - 11 Paź 2009, 21:11
Temat postu: [MK4] Klakson
Witam. Moze to smieszne, ale chodzi mi o dzwiek klaksonu. U mnie jest taki, ze az wstyd go uzywac bo wywoluje usmiech na twarzy. Czy to normalne?? Przede wszystkim jest cichy. Nie mam mozliwosci sprawdzic jak w innych Fiestach trabi - nie bede ludzi na ulicy zaczepial. Spitolil mi sie ten klakson czy klaksony 1tonowe tak trabia??
MARIUSZ.B - 11 Paź 2009, 21:32

bukolek napisał/a:
U mnie jest taki, ze az wstyd go uzywac bo wywoluje usmiech na twarzy.Czy to normalne??

Nie jest to normalne, klakson kupisz na szrocie za grosze. Wymiana też banalna.
Możesz też sprawdzić kabelek który jest podpięty do klaksonu czy nie zaśniedział czy ma dobry kontakt. Czasami klaksony miały też jakąś regulację śrubą ale czy ten z fiesty ma coś takiego to nie wiem.

J@rek - 11 Paź 2009, 21:38

bukolek, wejdź pod samochód i odkręć klakson, ja ostatnio kupiłem na szrocie jak się okazało nie potrzebnie bo wystarczyło wylać wodę z klaksonu :hihihi:
bukolek - 12 Paź 2009, 07:01

Ok. Dzieki za info. Zabiore sie za ten temat na dniach. Pozdrawiam.
Marcinowaty - 12 Paź 2009, 09:01

Albo zamontuj dwa. Brat tak ma w Vectrze :rotfl:
Roman Hanc - 12 Paź 2009, 16:09

Witam
Bukolek nie przejmuj sie ja też tak mam . Mój trąbi jak maluch z pierwszych lat produkcji - nadmieniam że jest oryginalny klakson .
Klakson ma informować , ostrzegać a nie straszyć więc się nie przejmuję .

bukolek - 12 Paź 2009, 18:41

wyciagnalem go dzis. Wylalo sie troche wodyi jakiegos blotka. Teraz dziala jak nalezy:)
MARIUSZ.B - 12 Paź 2009, 19:14

bukolek napisał/a:
nalem go dzis. Wylalo sie troche wodyi jakiegos blotka. Teraz dziala jak nalezy:)

No proszę okazuje się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. J@rek miał rację :-)

J@rek - 12 Paź 2009, 21:22

:greenpeace:
grand114 - 16 Gru 2013, 21:46

Mam taki sam problem z klaksonem co kolega, z tym że nawet po wymianie jest tak samo, nic się nie polepszyło. Przy dokręcaniu śruby moc klaksonu nieznacznie się zwiększa lecz dźwięk nadal jest zniekształcony. Co tu poradzić? Czyściłem styki i nic ;/ Proszę o pomoc ;)
Puff - 19 Gru 2013, 15:52

Zrób porządnie. Wymień klakson na coś nowszego, zamocuj, a przewody podciągnij. Ja u siebie przedłużyłem sygnałowy, a masę poprowadziłem bezpośrednio z aku. Koniec z problemami :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group