Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] ZALEWA GAR ZUPĄ

scooooter - 7 Paź 2009, 22:41
Temat postu: [MK3] ZALEWA GAR ZUPĄ
Mam taki problem: do pierdwszego gara od strony rozrządu po uruchomieniu zapłonu leci benzyna w mega ilosciach. Pluje do wydechu zapaloną benzyną. Bylismy pewni ze winny jest zacięty wtryskiwacz..ale jednak nie. listwa przeczyszczona..przedmuchana kompresorem. kabelki sie zgadzają(choc ze jako to był swap moze i cos w kablach głębiej nie tak..nie wiem)
mozliwe ze wtryskiwaz nie dostaje napiecia i jest otwarty wtedy <???>
pomocy :|

JoeMix - 8 Paź 2009, 09:15

na pewno (no prawie na pewno) jest tak że jak nie dostaje zapięcia to jest zamknięty. Jeśli to na pewno paliwo to inaczej się tam dostać raczej nie może tylko pytanie czy ten wtryskiwacz cieknie czy może jest jakieś zwarcie i ma napięcie non stop. Nie wiem czy w EFI da się odłączyć elektrycznie jeden?
scooooter - 8 Paź 2009, 10:04

po odłączeniu wtyczki od wtryskiwacza (tego który niby leje) dzieje sie to samo..czyli leci jak z kranu po przekręceniu kluczyka.. :9:
JoeMix - 8 Paź 2009, 11:00

To by wychodziło że walnięty i cieknie (nie zamyka się)
scooooter - 8 Paź 2009, 11:05

nie mozliwe, bo wkładalismy w to miejsce jeszcze 3 inne wtryskiwacze i było to samo.
moze pompa paliwa za duzo podaje?
albo na odwrot przewody paliwowe hmmm..szkoda ze nie mam jak tego teraz sprawdzic

Lokmen - 8 Paź 2009, 14:01

a może kompresji na tym garze nie ma
Tommur - 8 Paź 2009, 17:47

No jak to. Trzymałeś w ręce wtryskiwacz. Tak?
Odłączyłeś wtyczkę? tak?
I dalej się lało? No to jak może być dobry, skoro leje bez napięcia na wtyczce.
A z pozostałych na listwie wtrysków też leje po odłączeniu napięcia?

scooooter - 8 Paź 2009, 17:54

wtryskiwacz normalnie w listwie siedział bez wyciagania podczas kręcenia. z ciekawosci odlaczylem wtyczke od wtryskiwacza na tym zalewającym garze i to samo. odlaczałem tylko ten jeden.
potem pozamienialismy wtryskiwacze ze 3 razy i było to samo

Tommur - 8 Paź 2009, 21:06

No jak ja sprawdzałem wyjętą listwę to lały tylko jak na moment podałem napięcie z aku. Więc coś masz nie dyrydy
scooooter - 8 Paź 2009, 22:18

a moze to byc regulator cisnienia paliwa? :he:

[ Dodano: Sro Paź 14, 2009 15:30 ]
aaaa ;-| no to chyba mozna zamknąć


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group