Forum FiestaKlubPolska -

LPG - Instalacja gazu do MK3

emik1986 - 27 Sie 2009, 12:51
Temat postu: Instalacja gazu do MK3
Witam. Chcę zainstalować gaz w mojej fieście bo pali mi ok 9l/100km. To co o niej wiem to to, że jest składakiem z silnik 1.4 i z 1996 roku wg dowodu rejestracyjnego. Dodam, że jestem na bakier z mechaniką i nie mam pojęcia czy to wtrysk czy gaźnik itp. Też nie wiem co to za model silnika. Interesuje mnie ile kosztuje taka instalacja i jaka bedzie dobra?
Dziękuję za odpowiedzi.

JoeMix - 28 Sie 2009, 13:16

Jak skończę prace to wejdę po drodze do jakiegoś zakładu co zakładają LPG i zapytam ile kosztuje instalacja do Fiesty '96 z 1,4i na pokładzie,,,, i Ci napisze ile założenie i jakiej marki montują,,,
Kristoph - 30 Sie 2009, 16:01

Hmm... 1.4 i To "i" to skrót od angielskiego słowa injection- czyli wtyrsk :)

P.S JoeMix ja Ci serdecznie współczuje... Mamy już niedziele a ty jeszcze z pracy nie wróciłeś :D No chyba że jesteś taki tajemniczy i napisałęś emikowi tylko na PM :D

JoeMix - 31 Sie 2009, 09:25

Nie,,, weekend maiłem wolny (pierwszy i ostatni w tym miesiącu), ale w domu jedem off-Line :( niestety,,,

Swoim postem chciałem emik1986a nakłonić do ruszenia zadu z przed komputera i podjechaniu do firmy montującej LPG i dowiedzenie się co mu trzeba (a najlepiej do kilku celem porównania), wtedy może tu napisać - byłem, i za xyz mogę mieć instalacje abc a za ijk mogę mieć instalację mno, poradźcie która lepciejsza,,,


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group