Forum FiestaKlubPolska -

LPG - jedzie gazem

sp4yol - 9 Sie 2009, 19:37
Temat postu: jedzie gazem
Witam.moj problem wyglada tak ze z wlaczonym nawiewem przy odpalaniu (z gazu),lub gdy np przy wcisnietym sprzegle przygazuje auto czuc w srodku z nawiewow gazem.coz moze byc nie tak,czy tez moze to jest normalna objawa? :rotfl: 1.1 gaznik
JoeMix - 9 Sie 2009, 20:48

Jak instalacja jest szczelna, to podaje za dużo gazu i silnik nieprzepala tego,,,
sp4yol - 9 Sie 2009, 21:48

no tak ale gdy zmiejsze doplyw gazu, gdy spada z obrotow-gasnie
JoeMix - 9 Sie 2009, 22:02

To nie skręcaj dawki gazu dla wolnych tylko tę co silnik dostaje na pracę,,, a jak tam ze szczelnością,,,
sp4yol - 9 Sie 2009, 22:33

no i tu wychodzi to ze jestem calkowitym laikiem jesli chodzi o autagdyz wydawalo mi sie ze jest tylko jedno pokretlo do regulacji do gazu na przewodzie ktory idzie do gaznika.jesli mozesz,prosze napisz gdzie jest drugie i ktore jest do czego <wow>
Jack09 - 10 Sie 2009, 04:35

drugie pokrętło do regulacji jest na reduktorze plastikowa śrubka reguluje się nią wolne obroty i przy wejściu wody jest taka mała mosiężna śrubka umożliwia ona podawanie gazu niezależnie od położenia membrany ponieważ ma ona swoją bezwładność i mogła by spowodować odcięcie gazu, pokrętło na wężu (register) regulujesz skład mieszanki ,

najlepiej jedź do gazownika 30 zł i po problemie , jeśli nie na necie jest pełno opisów jak to zrobić :)

sp4yol - 10 Sie 2009, 07:58

w reduktorze mam tylko mosiezna srubke z nacieciem jak na srubokret z tego co widzialem,ale rada z gazownikiem jak najbardziej trafna i tak wlasnie zrobie bo jeszcze wlasnorecznie przetworze instalacje na kuchenke gazową :odlot: dziekowac
karolusms - 15 Sie 2009, 12:49

jedz do gazownika i nei kombinuj....w skodzie felicji moich rodzicow pekl przewod gazowy przy reduktorze, smierdzialo niemilosiernei i bylo niebezpiecznie...gazownicy naprawili

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group