Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - podlaczanie wzmacniacza pomocy???

soltys - 10 Lut 2005, 17:42
Temat postu: podlaczanie wzmacniacza pomocy???
witam mam pytanie pod jaki kabel podlaczyc ten kabel remote mam radyjko kenwooda i dwa kabelki jeden rozowo czarny napisane jest na nim (EXT.CONT) i drugi niebiesko bialy gdzie jest z jednej strony (P.COUNT.OUT a z drugiej ANT.CONT.) dodam ze w instrukcji [po angielsku znalazlem ze przy tym pierwszym external amplifer control cable co znaczy i myslalem ze to ten kabelek bedzie ale na forum widzialem ze ktos cos mowil ze to sie podlacza do power antena i pomyslalem ze moze ten drugi no to wiec jaki
Kacper - 10 Lut 2005, 23:04
Temat postu: Re: podlaczanie wzmacniacza pomocy???
soltys napisał/a:
witam mam pytanie pod jaki kabel podlaczyc ten kabel remote mam radyjko kenwooda i dwa kabelki jeden rozowo czarny napisane jest na nim (EXT.CONT) i drugi niebiesko bialy gdzie jest z jednej strony (P.COUNT.OUT a z drugiej ANT.CONT.) dodam ze w instrukcji [po angielsku znalazlem ze przy tym pierwszym external amplifer control cable co znaczy i myslalem ze to ten kabelek bedzie ale na forum widzialem ze ktos cos mowil ze to sie podlacza do power antena i pomyslalem ze moze ten drugi no to wiec jaki


Jak się znasz na obsłudze miernika to weź i zmierz sobie na którym pojawia się 12Volt po włączeniu radia i po sprawie :wink:

digital - 10 Lut 2005, 23:25

ewentualnie jezykiem sprawdzaj... jak mocno kopnie to znaczy ze 12v :D D nie zartuje... te kable "remote" wszystkie podlaczaj wlasnie w miejsce, gdzie po wlaczeniu radia pojawia sie 12v ... albo pod akumulator i przez wlacznik... tak tez mozna :)

pozdro

ps. ten pomysl z jezykiem odradzam :P

pvzon - 10 Lut 2005, 23:42

z tego co pamiętam to kabel remote ma kolor niebieski
soltys - 12 Lut 2005, 00:10

oki dzieki juz doszedlem ktory to jest kabel u mni to jest ten niebiesko bialy dzieki za pomoc

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group