Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] Anglik przekładka

kamilocha1 - 17 Lip 2009, 07:29
Temat postu: [MK3] Anglik przekładka
witam. niewiedzialem w jakim dziale to zamiescic jesli zły to przepraszam:)

mam pytanie mial ktos fieste z anglii i robil w niej przekładke zeby kierownica byla po lewej stronie?

i stad nastepne pytanie co potrzebowal bym do przekładki:> musialbym całą sciane grodziowąprzespawac czy jak:> jesli ktos cos wie niech da znac:) dzieki z góry:)

MARIUSZ.B - 17 Lip 2009, 09:46

Jeśli chodzi Ci o mk3 to nie wiem czy warto podchodzić do tematu.
luki - 17 Lip 2009, 10:20

ściana grodziowa do przeszczepienia bo nie jest symetryczna
kamilocha1 - 19 Lip 2009, 03:00

luki86, no ok ściana grodzowa tak by byla z innego klona ale co dalej:> najbardziej sie o pedały boje zeby to działało
MARIUSZ.B, a moim zdaniem to jest opłacalne jak rs1800 by mi wyszla niecale 3kwliczajac to przekladke:)

luki - 19 Lip 2009, 10:55

przecież kolejność pedałów jest taka sama jak w europejczyku więc nie wydaje mi się żeby fordowi chciało się zmieniać stelaż.
Nikt z tym nie robił więc będziesz pionierem,
Do tego jeszcze instalacja el by sie przydała. Tez wszytko zależy od wyposażenia np mając el szyby lusterka inne są strony sterowania, listwa kierownicza.

kamil wolski - 19 Lip 2009, 10:57

Totalnie się nie opłaca.
anderman - 25 Gru 2012, 15:40

Podnoszę temat w związku z z moim nowym zakupem.Czy ktoś sie spotkał z Fiestą mk3 po przekładce?Ewentualnie czy takie Fiestki występowały jako tzw "składaki " z lat 90 ?
Marcinowaty - 25 Gru 2012, 20:58

Rób będziesz pionierem i zasłużysz na temat w dziale projekty :rotfl:
anderman - 26 Gru 2012, 16:33

Marcinowaty napisał/a:
Rób będziesz pionierem i zasłużysz na temat w dziale projekty :rotfl:


Nie zamierzam robić przekładki.Szukam dziury w całym .Lusterko które jest przy kierowcy powiększa obraz,to od pasażera jest normalne,deska rozdzielcza strasznie się telepie w porównaniu z moją pierwszą Fiestą .Kąt świecenia lamp też nie jest raczej europejski i po prostu zastanowiło mnie to czy poprzedni wlasciciel miał stłuczkę i wsadził części po angliku czy rzeczywiscie komuś się opłacało robić przekładkę.

Pietrekk - 26 Gru 2012, 16:49

W latach 90 nie wiem czy się zajmowali takimi rzeczami, może deska jest źle przykręcona, lampy próbowałeś ustawić?
anderman - 26 Gru 2012, 20:09

Lamp nie ma szans przestawić.Najlepiej chyba bedzie jak zjadę się z właścicielem podobnego modelu z dieselkiem i porównam auta.Zapomniałem jak to wyglądało parę lat temu w pierwszej Fiescie.
Stunt_Man - 26 Gru 2012, 21:17

anderman napisał/a:
Lamp nie ma szans przestawić

bo?

kamilocha1 - 27 Gru 2012, 01:47

kiedys chodziło mi to po głowie bo chcialem jakas ori rske albo burbo przywlec :)
a co do tajli co nie pasuja to watpie zeby byly jakies z angola w pl. nigdy tez nie widzialem zeby jakas fiesta byla na czesci z angli chodzi mi tu o mk3.

anderman - 27 Gru 2012, 21:24

kamilocha1 napisał/a:
kiedys chodziło mi to po głowie bo chcialem jakas ori rske albo burbo przywlec :)
a co do tajli co nie pasuja to watpie zeby byly jakies z angola w pl. nigdy tez nie widzialem zeby jakas fiesta byla na czesci z angli chodzi mi tu o mk3.


Czyli ten mój typ tak ma.Dobra .Dzięki za pomoc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group