Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK3] po wyjeciu kluczyka ze stacyjki auto nie gaśnie

pyrex - 29 Wrz 2008, 11:21
Temat postu: [MK3] po wyjeciu kluczyka ze stacyjki auto nie gaśnie
nie mogę od kilku dni zgasić normalnie auta za każdym razem kiedy chce go wyłączyć i przekręcam kluczyk nic nawet po wyjęciu silnik dalej chodzi wiec dusze go na ręcznym wrzucając jedynkę ... proszę o pomoc nie wiem jak sie mam do tego zabrać i gdzie szukać problemu
mario82 - 29 Wrz 2008, 12:13

czy przypadkiem nie wymieniałeś może w ostatnich dniach żarówki z tyłu w lampie. Bo jak włożysz zamiast dwuwłóknowej, jednowłóknową to są takie objawy.
ewentualnie jak są dwuwłóknowe żarówki, podmień na nowe, może zwarły się styki w żarówce.

stafcio - 30 Wrz 2008, 11:51



reszta tutaj
http://members.lycos.nl/s...sta_MK3_Manual/


przypomnialo mi sie ze u mnie tez to wystapilo. sprawdz kable od stacyjki. musisz zdjac plastikowa obudowe. sprawdz mase tu i na akumulatorze.

pempuch - 1 Paź 2008, 21:04

Siemka. U mnie tez tak samo kiedys bylo. Przyczyna tego u mnie (nie wiem jak u Ciebie) byl bardzo wytarty kluczyk od stacyjki. Wzialem drugi, zapasowy i od tej pory problemy sie skonczyly.
dida - 3 Paź 2008, 09:33

jeżeli samochód po wyciągnieciu kluczyka kreci sie na takich samych obrotach..to koledzy mają racje zrób co każą.ale jesli samochód idzie tak jak na jednym garze to ma samozapłon i w takich przypadkach trzeba wyregulowac zawory!ja maiłem takie problemy nonstop fiesvie mk2...ale powtarzam jesli to jest samozaplon!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group