Forum FiestaKlubPolska -

Sekcja podkarpacka - jest taka mozliwość pokazania swojego auta

mamuten - 14 Maj 2008, 23:47
Temat postu: jest taka mozliwość pokazania swojego auta
siemka może jestem tu nowy ale nie zlinczujcie mnie łańcuchem rozrządu lub paskiem klinowym pisze to z czystej ciekawości żeby zobaczyć jakie macie fury oki byłbym wdzięczny

Ps. jak zrobię zdjęcie swojego trupa to wkleję

tajmus - 16 Maj 2008, 10:37

bedziesz na spocie to moze pare zobaczysz jak wypali :-P :-P
goku - 16 Maj 2008, 13:22

Poczytaj to http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0
mamuten - 16 Maj 2008, 15:54

tak widziałem ten post ale trochę by zeszło jak bym znalazł ludzi z sekcji podkarpackie miałem to na uwadze
P - 20 Maj 2008, 18:13

szefie jak byłeś w krośnie to moje mkIV na mur beton widziałeś, nie da sie nie zauważyć :greenpeace:

kiedyś też proponowałem podobny temat, żeby ludziska się pochwalili wozami, bo wiadomo , na drodze można zobaczyć i pozdrowić, ale spaliło na panewce, małe wzięcie miał ten temat, ale czemu ... chyba się wszyscy domyślają ozor

mamuten - 20 Maj 2008, 18:19

w krośnie byłem tylko raz siostrę na studia odwieść a tak dokładnie to po wokacjach z całym bajzlem do domu ale oczywiscie jako pasażer i targasz bambotli bo wtedy nie miałem prawka
Laskosz - 20 Maj 2008, 18:21



a proszę bardzo ;/ <8>

P - 20 Maj 2008, 18:37

hmm... może i ja bym coś w końcu dadał :fox:
Laskosz , nawet i niebo masz pod kolor auta <wow> masz jakieś wtyki tam na "górze" ??

Laskosz - 20 Maj 2008, 19:07

P napisał/a:
Laskosz , nawet i niebo masz pod kolor auta <wow> masz jakieś wtyki tam na "górze" ??
szczerze to nie zwróciłem na to uwagi :ok: ale rzeczywiście jakies takie jest ale to z kom zdjęcie robione więc może dlatego jest jakies takie nijakie :yes:
goku - 4 Lip 2008, 18:50

Laskosz, sprzedajesz może swoją fofi ??
Laskosz - 4 Lip 2008, 22:56

ciężkie pytanie :) narazie stoi rozgrzebana lekko <8>
goku - 5 Lip 2008, 20:46

Laskosz napisał/a:
narazie stoi rozgrzebana lekko

Co tam ciekawego robisz w niej ??

Podoba mi się Twoja Fofi fajnie wygląda :)

Piter - 5 Lip 2008, 23:40

Zostaw fiestę a sprzedaj clio :ok:
Laskosz - 6 Lip 2008, 10:54

a grzebie sobie bo coś słabo jeździ :| wczoraj poskładałem ale dalej to samo niestety :sad:
goku - 6 Lip 2008, 12:45

Laskosz,
Mam do ciebie sprawe.

W poniedziałek musze we Fiescie wymienić symering na półośce w skrzyni od prawej strony ( od pasażera ) raz to już robiłem i cholera zapomniałem ja się do tego zabrać.

Wiem że trzeba odkręcić półoś z przeguben od zwrotnicy tak żeby swobodnie wyciągnąć półoś ze skrzyni. Potem na końcu półosi są chyba kulki 3-y ściągam zabezpieczenie i ściągam potem zakładam osłonę gumowaą kulki i zabezpieczenie.
No i zostaje ten nieszczęsny symering wyciągnąć to coś wymysle tylko nie pamiętam ile mam go wbić do środka jak to zrobie to już chyba składam do kupy.

Mam racje czy coś pominołem. :)

Laskosz - 6 Lip 2008, 16:56

odkręć koło :) odkręć zewn. przegub od piasty, odkręć śrubę trzymającą sworzeń w zwrotnicy, odegnij wahacz w dół żeby sworzeń wyszedł :) wyciąg przegub (odchylając zwrotnice), wejdź pod auto i weź sobie łyżkę (taką jak mają na wulkanizacjach do opon) i podważ wewn przegub, powinien wyskoczyć ze skrzyni (czasem trzeba się z tym troszkę poszarpać ;) ) a nowy zimering wbij tak by jego czoło było równo z obudową skrzyni biegów.
Pozdro :ok: i powodzenia

szynszyl - 6 Lip 2008, 22:32

po co aż tyle? odkręcić sworzeń na wahaczu i wyszrpujesz półoś ze skrzyni. ja jeszzce odkręcałem łacznik stabilizatora, ale on tego nie ma.
Laskosz - 6 Lip 2008, 22:59

Wojtek co to za panie w twoim podpisie ;/
szynszyl - 7 Lip 2008, 07:59

moja fantazja :twisted:
a ty mu pół auta każesz rozebrać...

goku - 7 Lip 2008, 11:42

Dzieki za porady zaraz jde robic fiestolota :)

[ Dodano: Pon Lip 07, 2008 20:51 ]
WITAM.
zabieg wymuany przebiegł szybko i sprawnie. Trwało to około godzine trzydziesci b(z przerwami na jedzenie czerasni)

Dzieki za rady pozdraqwwiam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group