Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - R&R team -ankieta na logo

sowa - 20 Kwi 2008, 17:04
Temat postu: R&R team -ankieta na logo
Zgodnie z obietnicą przed wami ankieta, która rozstrzgnie, który wzór będzie logiem naszego klubowego Race&Rally Teamu.
Pamiętajcie że wybieracie głównie wzór bo kolorystyke będziemy w stanie w razie potrzeby dopasować do kazdego autka tak by naklejka była widoczna.


Jest was niewiele więc, aby udało nam się coś wybrać każdy moźe kliknąć na trzy upatrzone wzory.

UWAGA
Głosują tylko osoby należące do grupy R&RT.
Wszystkie inne głosy nie będą brane pod uwagę!


Aktualna lista uprawnionych do głosowania:
zefir, zoharek, Mafios, squadak, Daras84, Qzyn, Faza, Rasta, PUCIO, Żółwik Tuptuś,
Brook, pvzon, adi08, tommirs, KUI3a, wujek, PumaRST, Sowilo, trzeci, sowa


oto wasz wybór
1.


2.


3.


4,5,6.

7,8,9.


10.


11.


czas mysle ze 5 dni wystarczy :-)
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: DO ROBOTY :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

trzeci - 20 Kwi 2008, 17:53

Info dla zaglądających do tego topicu ale nienależących do R&R Team
Nie głosujcie bo i tak Wasze głosy będą odrzucone :)
Do głosowania jest uprawniona tylko grupa podana w pierwszym poście, czyli osoby należące do R&R Team.
Pozdro ...

Mafios - 21 Kwi 2008, 10:54

Glos oddany ciekaw jestem co z tego wyjdzie :)
Daras84 - 21 Kwi 2008, 11:06

no ja tez juz dawno oddałem ;)
Qzyn - 21 Kwi 2008, 11:34

zaglosowano :)
Brook - 21 Kwi 2008, 13:38

Szybko Team się uwija.... :hihihi:
oby był taki szybki na wszystkich zawodach :-P

Qzyn - 21 Kwi 2008, 13:51

Brook - nie boj nic :P
Faza - 21 Kwi 2008, 16:04

glosik oddany :-)
squadak - 21 Kwi 2008, 16:09

no to zaglosowalem :)
PumaRST - 21 Kwi 2008, 17:49

a to ja nie wiedziałem ze tu trzeba pisać. wiec głos oddany wczoraj :yes:

zawsze bede miał 1 post wiecej, coraz blizej 2k :jupi:

zoharek - 21 Kwi 2008, 18:59

Ja też, zaraz jak mi sowa linka podesłała :rotfl:

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 19:00 ]
Wygląda na to, że ALBO nie zagłosowały jeszcze tylko 2 osoby, ALBO zagłosował ktoś spoza R&R ;)

Sowilo - 21 Kwi 2008, 19:20

głos oddany <oki>
PUCIO - 21 Kwi 2008, 19:41

:ok:
zagłosowałem

wujek - 21 Kwi 2008, 22:05

zagłosował :)
trzeci - 21 Kwi 2008, 22:11

zoharek napisał/a:
Wygląda na to, że ALBO nie zagłosowały jeszcze tylko 2 osoby, ALBO zagłosował ktoś spoza R&R ;)

Są cztery osoby które sobie zagłosowały bezprawnie nunu
Ale to się wytnie ;))
Pozdro ...

pvzon - 22 Kwi 2008, 00:44

poszło
Żółwik Tuptuś - 22 Kwi 2008, 10:06

trzeci napisał/a:

Są cztery osoby które sobie zagłosowały bezprawnie nunu
Ale to się wytnie ;))
Pozdro ...


:9: prezio - wytniesz głosy czy osoby ? :9:

sowa - 22 Kwi 2008, 10:12

no przecież nie głosy :trafony:
zoharek - 22 Kwi 2008, 13:18

To kto z R&R jeszcze nie zagłosował? Bo znów 23 głosy na 20 głosujących :>
sowa - 24 Kwi 2008, 01:14

......o ile wszyscy zagladający uprawnieni do glosowania, zaglosowali brakuje tylko w gronie klikaczy pana z wielkiego miasta czyli Rasta...
pewnie na pizze poszedł <8>

zoharek - 24 Kwi 2008, 09:55

A teraz? Bo doszedł głos :P
sowa - 24 Kwi 2008, 10:43

niestety kolejna zbłąkana łowiecka :zalamka:
zoharek - 24 Kwi 2008, 10:45

glab
Rasta - 24 Kwi 2008, 11:25

Głos oddany :yes:
sowa - 24 Kwi 2008, 11:31

dobła... to jak tylko prezio dosiądzie kompa poznamy wyniki :jupi:
zoharek - 24 Kwi 2008, 11:40

Czekamy z niecierpliwością :ok:

Preeeeezeeeeeeees, przybywaaaaaaaaaaaaaj z wynikami :radocha:

Żółwik Tuptuś - 24 Kwi 2008, 18:47

Prezio jakbyś niedomagał to ja mam kałkurator od komunii w biurku to pożyczę :)
zoharek - 24 Kwi 2008, 18:56

Jak od twojej komunii, to chyba jeszcze analogowy, bez bateryjek ne? Co liczydło się nazywa :devil:
Tommur - 24 Kwi 2008, 19:57

Prezio w robocie zaiwania. Jest za wielką wodą i tam rączki FKP nie sięgają :sad: .
Ale do północy pewnie wyniki będą :-)

trzeci - 24 Kwi 2008, 22:00

Wyniki ankiety macie powyżej ale zabłąkało się tu 6 osób nieuprawnionych do głosowania i ich głosy padły na:

4 , 11
3 , 6
6 , 7 , 8
1 , 4 , 5
11
7 , 8 , 9

ale jak widać nie miały jednak wpływu na zwycięstwo logo nr 4.
Nawet odejmując od wszystkich 12-u głosów te dwa nieuprawnione, to i tak zwycięża logo nr 4 z 10 głosami :)

PumaRST - 24 Kwi 2008, 22:03

to teraz niech Loy pomyśli nad czymś do kompletu na maske bo sie zaoferował i trzeba wybrać jakaś kolorystyke dla aut ciemnych/jasnych
trzeci - 24 Kwi 2008, 22:09

I niech zrobi wzór logo w Corelu, żeby móc dać naklejki do druku.
Niełatwo być zwyciężcą w FKP ;))

Rasta - 24 Kwi 2008, 22:48

No i coby na Fokę pasowało :joint:
odyniec - 24 Kwi 2008, 23:53

Rasta napisał/a:
No i coby na Fokę pasowało :joint:
a którą?
wujek - 25 Kwi 2008, 00:55

Cytat:
to teraz niech Loy pomyśli nad czymś do kompletu na maske

Wybor zapadl, demokracja to demokracja ale na maske (o ile koniecznie byc musi) bardzo prosze o cos zdecydowanie mniejszego. :fox: Po obklejeniu maski i przyklejeniu numerow startowych zostanie 0 (slownie: zero) powierzchni reklamowej na samochodzie!

Qzyn - 25 Kwi 2008, 05:24

No widze ze faktycznie koledzy maja niezle budzety na starty skoro tak chetnie i licznie zdecydowali sie oddac najlepsza powierzchnie sponsorska... No coz trzeba isc za glosem wiekszosci. czekamy na szczegoly.
PumaRST - 25 Kwi 2008, 06:44

Qzyn napisał/a:
No widze ze faktycznie koledzy maja niezle budzety na starty skoro tak chetnie i licznie zdecydowali sie oddac najlepsza powierzchnie sponsorska... No coz trzeba isc za glosem wiekszosci. czekamy na szczegoly.


ja mysle ze wieszkosć z nas nie ma sponsorów a starty płaci samemu a niewątpliwie projekt "4" był najfajniejszy.

co do maski, wcale nie koniecznie trzeba coś dorabiac, można zostawić bez niej, takie moje zdanie. tylko wspomniałem ze Loy obiecał ale nie musimy go do tego zobowiązywac :yes:

Daras84 - 25 Kwi 2008, 08:15

poprosze kolorystyke na czerwona :)
mareno - 25 Kwi 2008, 09:17

no i tym oto sposobem moje pradżekty poszly w ciumek. demokracja to demorkacja, ale niedosyt pozastaje kucze....
Żółwik Tuptuś - 25 Kwi 2008, 10:30

motyla noga - wczoraj właczyłęm kałkurator coby się rozgżał i dziś gotowy do pracy był a tu Prezio policzył :)

Pamiętajcie o krwadratowych mk1 :)

Qzyn - 25 Kwi 2008, 10:45

PumaRST napisał/a:
ja mysle ze wieszkosć z nas nie ma sponsorów a starty płaci samemu a niewątpliwie projekt "4" był najfajniejszy


A wiec tak: na poczatku nei chce zeby ktos moje wypowiedzi tutaj odczytal jako czepianie sie bo nie to mam w zamysle. Mowie jedynie z perspektywy swoich dotychczasowych startow.

Co do drugiej czesci Twojej wypowiedzi zgodze sie w 100% - ten projekt jest zdecydowanie najfajniejszy. Ale kazdy z nas liczy na to ze R&R team bedzie sie rozwijal. A co za tym idzie ludki startujace u siebie na 1/4 beda chcialy scigac sie w calej polsce, koledzy jezdzacy KJS wystarczy ze zaplanuja stary tez w KJS ale w PPAiK - czyli ogolnokrajowym cyklu i juz tych sponsorow beda szukac - i miejsca na nich na autkach...

zoharek - 25 Kwi 2008, 10:59

Ja się tylko zastanawiam, jak tak skomplikowany wzór ma trafic na magnetyczne i jak mam takie coś nakleic na auto... Bo jakoś mi się to nie widzi :fox: No chyba ze samo to, co na przednim blotniku, ale samo w sobie jest tylko przecietne...
squadak - 25 Kwi 2008, 11:30

ja niestety tez pisze sie tylko na te na przednie blotniki - chociaz projekt LOY'a bardzo fajny, pozatym podobnie jak zoharek napisal, obawiam sie ze realizacja tych wzorow na tylne blotniki bedzie nie lada wyzwaniem - zwlaszcza ze maja pasowac na kilka modeli fiest ktore nieco roznia sie wymiarami
Mafios - 25 Kwi 2008, 11:35

a ja sie pisze na calosc :) naklejana
zoharek - 25 Kwi 2008, 11:42

Dlatego moim zdaniem Loyowe projekty powinny zdobyc uznanie, ale nie powinny byc brane pod uwage. Zbyt skomplikowane, mimo iż fajne na rajdówce.
Mafios - 25 Kwi 2008, 11:55

fajne na xrke :D pod warunkiem ze mi to loy nakleji :) bo ja sie na to nie pisze
PumaRST - 25 Kwi 2008, 12:07

zaraz sie koaze ze mimo że wygrał Projekt "4" to wszyscy zdecydujemy sie na tylko przednie błotniki,, co prawda tył by trzeba robić na stałe a jedynie przód magnetycznym bo tak bedzie znacznie łatwiej dla wykonawcy a co za tym idzie taniej dla Klubu.

Wnosze propozycje zeby zrobić teraz ankiete czy traktujmemy to jako całosć czy tylko bierzemy sam błotnik przód, być moze w 2 wymiarach zeby było na wszystkie błotniki.

co wy na to??


Qzyn masz w 100% racje i nie chciałem jej podważać w poprzedneij wypowiedzi.

zoharek - 25 Kwi 2008, 12:10

Już widzę, jak Loy jeździ po Polsce i nakleja to każdemu :rotfl:
Nie no, krótka piłka, nierealne. Poza tym co najmniej dla paru osób za dużo zajmuje miejsca na aucie... A na magnetyczne w ogóle nie wiem jak to by miało wyglądac.

[ Dodano: Pią Kwi 25, 2008 12:11 ]
No ale teraz spójrzmy na to jako 2 części, tył i przedni błotnik. Tył fajny, podoba się również mnie, ale nie nadaje się. A to co na przednim błotniku jest przeciętne i jest kilka lepszych pomysłów ;)

PumaRST - 25 Kwi 2008, 12:19

zoharek napisał/a:

No ale teraz spójrzmy na to jako 2 części, tył i przedni błotnik. Tył fajny, podoba się również mnie, ale nie nadaje się. A to co na przednim błotniku jest przeciętne i jest kilka lepszych pomysłów ;)



niby tak ale mnie osobiście nie widzi sie ta szachownica wiec i tak wole to co nazywasz przecietne

zoharek - 25 Kwi 2008, 12:21

Myślałem o żółwiku :hihihi:
PumaRST - 25 Kwi 2008, 12:29

zoharek napisał/a:
Myślałem o żółwiku :hihihi:


sorry ale to akurat ja osobiście juz wogóle traktuje w kategori żartu :1xf:

zoharek - 25 Kwi 2008, 12:45

:2xf:
pvzon - 25 Kwi 2008, 14:37

dla mnie całość naklejana. na sponsorów jakoś nie liczę a jak coś znajdę to będę się zastanawiał :)
zefir - 25 Kwi 2008, 14:42

dla mnie tez calosc magnetyczna:)
PumaRST - 25 Kwi 2008, 14:45

dla mnie też całość w takim razie a jak sie sponsor trafi to bedzie miał maske do wykorzystania ;))

tylko kwestia kolrów pod każde auto

sowa - 25 Kwi 2008, 14:50

..to sie rozgadaliście...dajcie pierw Prezesowi skonsultowac samo wykonanie z zakładem, który to będzie robił.


Tak na marginesie chciałabym zasugerować, że fajnie by było gdyby osoby z Race&Rally Teamu Fiesta Klub Polska były klubowiczami Fiesta Klub Polska ... co wy na to?? <8>
..ba nawet nie fajnie a baaałdzo fajnie by było <czekamzbasbolem>

zoharek - 25 Kwi 2008, 15:10

sowa, ja sem!
zefir, nie wiem czy to w ogóle realne, żeby zrobić całość na magnetycznych :sad: :sad:

squadak - 25 Kwi 2008, 15:54

sowa napisał/a:

Tak na marginesie chciałabym zasugerować, że fajnie by było gdyby osoby z Race&Rally Teamu Fiesta Klub Polska były klubowiczami Fiesta Klub Polska ... co wy na to?? <8>
..ba nawet nie fajnie a baaałdzo fajnie by było <czekamzbasbolem>

a jak, kiedy i komu moge wplacic wpisowe? :P Poznan odpada bo mam wtedy slub kolezanki :P

sowa - 25 Kwi 2008, 16:19

no jak to jak :ołnoł:

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=17138

squadak - 25 Kwi 2008, 16:47

dzieki :D wlasnie wplacilem :)
PumaRST - 25 Kwi 2008, 17:30

squadak napisał/a:
dzieki :D wlasnie wplacilem :)

wreszcie cie ktoś zmotywował :cojest:

Daras84 - 25 Kwi 2008, 18:07

mi to nie przeszkadza na sponsoring nie licze... no i oczywisci emagnetyczna bo i tak musz eblachy robic wiec skzoda naklejek :|
Faza - 25 Kwi 2008, 23:52

jak na wies to bedzie ta naklejka :-P :-) .... mi pasi tylny blotnik i przedni nawet na dachu... ale na maske niepozwole :-P
trzeci - 26 Kwi 2008, 00:12

Wzór wybrany ale jak widać wybór budzi kontrowersje ;))
Pozwólcie więc, że będzie jutro krótka konsultacja z Michałem / LOY-em żeby z tego co wybraliście zrobić coś co znajdzie akceptację wszystkich przy zachowaniu pierwotnego kształtu tej grafiki :)
Pozdro ...

PumaRST - 26 Kwi 2008, 00:19

trzeci napisał/a:
Pozwólcie więc, że będzie jutro krótka konsultacja z Michałem / LOY-em żeby z tego co wybraliście zrobić coś co znajdzie akceptację wszystkich przy zachowaniu pierwotnego kształtu tej grafiki :)


Może z tym być problem bo sądząc po opisie jest w niemczech i prosi zeby mu nie przeszkadzać, a wraca chyba 3 dopiero.

trzeci - 26 Kwi 2008, 00:29

Dostanie zwrot za roaming, więc spoko hehe
Już dziś z nim rozmawiałem, ale przed zaglądnieciem na forum bo tak to od razu bym go o to zahaczył.
Ale jutro też jest dzień :)

KUI3A - 27 Kwi 2008, 21:46

ja sie dopiszę do przedmówców i obstawałbym przy opcji z błotnikami przednimi albowiem robienie naklejki na tył to spora trudność plus jej naklejenie itp. itd. wydaje mi się,że każdy kto ją będzie w momencie pojawienia sie jakiegoś sponsora nie będzie się ani chwili zastanawiał... szkoda zatem klubowej kaski
trzeci - 28 Kwi 2008, 23:18

LOY nie ma nic przeciwko modyfikacjom jego pomysłu, więc możemy trochę podziałać ;))

Przód - tu sprawa jasna i pozostaje tylko sprawa kolorystyki, żeby Wam pasowało do koloru auta.

Tył:
- kto będzie chciał dostanie pełną wersję, w wybranej kolorystyce, ale zwykłą naklejaną
(magnetyczne byłyby kłopotliwe i drogie)
- dla potrzebujących więcej miejsca na aucie, przerobi się pomysł LOY-a na normalne logo.
Czyli praktycznie pomniejszy się je do takich rozmiarów aby jako naklejkę (magnetyczną lub zwykłą) umieścić tam gdzie będzie Wam pasowało.
Postaramy się dostosować do Was, najważniejsze aby wzór był jednakowy na każdym z Waszych aut :)

Dziś już nie dam rady posiedzieć nad Corelem, ale jutro poświęce temu czas wieczorem i wrzucę na Forum.
Pozdro ...

zoharek - 2 Maj 2008, 08:35

No i?
trzeci - 2 Maj 2008, 10:29

zoharek napisał/a:
No i?

No i jeszcze trochę cierpliwości, niestety.
Ostanie dni są stanowczo za krótkie i nie ma kiedy przysiąść i zrobić to w Corelu, żeby nadawało się do druku.
Jeśli ja nie dam rady to zrobi to ktoś inny.
Pozdro ...

Faza - 6 Maj 2008, 13:24

czyli naklejek na zlot nie bedzie?? a co z kolorystyka???.... ja w razie czego chce biale z czarnymi literami:)
trzeci - 6 Maj 2008, 23:24

Faza napisał/a:
czyli naklejek na zlot nie bedzie??

No niestety :|
Przepraszam Was bardzo, ale ostatnio mam strasznie mało czasu na sprawy pozazawodowe :/
Sytuacja w pracy unormuje mi się najwcześniej po zlocie więc wrócimy do tematu zaraz po nim.
Na dzień dzisiejszy mogę Was tylko przeprosić :|
Pozdro ...

Żółwik Tuptuś - 6 Maj 2008, 23:27

Arturze - nie rozumiem za co i kogo miałbyś przepraszać . Robisz tutaj wszystko i masz za to u mnie uznanie i wieeeelki szacunek .

Dzięki jeszcze raz , i jak to mawiają do zobaczyska :)

Parzych - 6 Maj 2008, 23:31

Artur, nie da się robić wszystkiego naraz... Naklejki mogą poczekać, w końcu zajmujesz się najważniejszym w historii FKP zlotem, i to jest NAJWAŻNIEJSZE :ok:
Szacuneczek :yes:

sowa - 6 Maj 2008, 23:37

<glaszcze> <slodkicalus>
trzeci - 6 Maj 2008, 23:59

Dobra, dobra bo się spłonie hehe
Wszystko to za dużo powiedziane :)
To już nie te czasy, że jedna osoba w FKP mogłaby czy też chciałaby robić wszystko.
Na przykład, gdyby nie sowa to sprawy zlotowe kulałyby bardzo albo musiałbym nie spać po nocach.
Jest takie fajne powiedzenie, że kto dużo obejmuje ten mało ściska ale na szczęście są w tym klubie ludzie razem z którymi można to wszystko objąć i dobrze ścisnąć ;))
Ino z najklejkami R&R Team nie wyszło mi tak jak chcieliśmy to zrobić. :|
Pozdro ...

PumaRST - 7 Maj 2008, 06:29

trzeci napisał/a:
Na dzień dzisiejszy mogę Was tylko przeprosić :|


a kopa byś nie chciał?? nie ma za co przepraszać, zresztą w chwili obecnej najważniejszy po za życiem codziennym jest zlot wiec spokojnie.

zoharek - 7 Maj 2008, 20:16

I ma nie padać! glab
trzeci - 29 Maj 2008, 10:02

Żebyście nie myśleli, że o temacie się zapomniało to chciałbym poinformować, że korzystając ze znajomości Marcina wzór naklejki R&R będzie wkrótce gotowy :)
Musiałem skorzystać z wsparcia zewnętrznego, bo inaczej dostalibyście naklejki pewnie pod choinkę ;))
Gdy tylko będzie to gotowe, zostanie pokazane w osobnym topicu gdzie będziecie podawali wymiary i kolorystykę do wykonania.
Pozdro ...

Daras84 - 29 Maj 2008, 10:24

:ok:
trzeci - 25 Lip 2008, 14:09

Wiem, że dłuuuuuugo to trwało (jak wszystkie klubowe sprawy ostatnio u mnie :| )
ale w końcu odebrałem od producenta próbną naklejkę R&R Team.

W .jpg wygląda ona tak:
(tło przykładowe, żeby kontrast był)


Na Spadku wygląda z kolei tak:





powiem szczerze, że w naturze wygląda naprawdę fajnie :)
Żal będzie ją jutro ściągać.

Prezentowana powyżej przykładowa naklejka ma wymiary:
szer. 19 cm
wys. 9 cm
mierzone po obwodzie prostokąta w którym się naklejka zamyka.

Odnośnie zamówień:

1. NAKLEJANE
- podać wymiar naklejki
- podac kolor
- podać ilość zamawianych sztuk

2. MAGNETYCZNE
tutaj trzeba pamietać, że naklejka będzie potrzebowała podkładu, dlatego:
- podać wymiar
- podać kolor samego logo oraz podkładu
- podać ilość zamawianych sztuk

Zamówienia składajcie w tym topicu, dużo Was nie ma to i bałaganu nie będzie.
Jakby co pytać :)
Pozdro ...

Daras84 - 25 Lip 2008, 16:29

1. dwie sztuki moga byc białe ;) a wymiar to nie mam pojecia :P a jakei sa dostepne :>
trzeci - 25 Lip 2008, 16:44

Daras84 napisał/a:
a wymiar to nie mam pojecia :P a jakei sa dostepne :>

Teoretycznie dowolne, możesz ją sobie na całą maskę by adi nakleić :-P
Zależy Darek, gdzie chcesz je mieć - pomyśl, wymierz, podaj :)

zoharek - 25 Lip 2008, 18:31

Czy są 2 wersje naklejki? Lewa i prawa? czy na obie strony to samo? :devil:
trzeci - 25 Lip 2008, 19:15

Lewa i prawa, bo wzór logo to narzuca.
zoharek - 25 Lip 2008, 19:30

OK, ja bym się pisał na 2 magnetyki, wymiary podam wkrótce, a kolor czerwony na czarnym (byle czerwony żywy był , jak w logo ford racing :)
Ile i komu za to będzie?

Kod:
O kasie na razie nie rozmawiajmy.
Przyjdzie pora - bedzie rada ;-)
- trzeci

PumaRST - 25 Lip 2008, 22:44

pomyślem, pomierzem i dam znać :yes:
Faza - 25 Lip 2008, 23:26

te pasy powinny pojsc moim zdaniem w prawa strone a nie w lewa.... ja chce biala taka zeby sie zmiescila na tylnych blotnikach
KUI3A - 26 Lip 2008, 06:35

w chwili obecnej opuszczam nasz kraj na trochę, zaraz po powrocie dam znać co do koloru i rozmiaru
trzeci - 26 Lip 2008, 09:54

Faza napisał/a:
te pasy powinny pojsc moim zdaniem w prawa strone a nie w lewa.... ja chce biala taka zeby sie zmiescila na tylnych blotnikach

To specjalnie dla Ciebie je przesunę Pysiaczku :przytul:
Ale mierzył za Ciebie już nie będę :-P
Podaj wymiary zewnętrzne naklejki a takie się zrobi 4You :)
Pozdro ...

PumaRST - 26 Lip 2008, 11:17

zasadniczo Faza ma racje, ta naklejka którą pokaząłes pasuje na prawy bok a na lewy powinna być odwrócona
Mafios - 30 Lip 2008, 15:43

2 czarne wymiary takie jak prezesowe
trzeci - 2 Sie 2008, 14:05

Obydwie wersje naklejki z logo R&R Team

Strona kierowcy Strona pilota

Pomyślcie nad wymiarami i kolorystyką dla swoich aut i napiszcie swoje zamówienia w tym topicu.
Wrócę z urlopu to wyślę hurtem zamówienia do producenta a potem Wam je porozsyłam.
W razie pytań dzwońcie na komórę :)
Pozdro ...

PumaRST - 2 Sie 2008, 14:19

udanego urlopu :yes:

Kod:
Dzieki :-)



mnie wychodzi 56cm wysokości a szerokość to z proporcji wyjdzie. Kolor srebrny. fajnie by było jak by ktoś przed zamówieniem zrobił VT zebym zobaczył jak to wyjdzie, zrobiłem posta moze ktoś zrobi VT. Jeszcze potwierdze na 100%

Daras84 - 14 Sie 2008, 22:31

Puma juz widział swoje vt mnie tez sie podoba z tym ze ja chce białe takiego samego wymiaru :) i naklejane :)
Żółwik Tuptuś - 14 Sie 2008, 22:34

ja se zmierze i podam wysokość , ale też poprosze białe i naklejane .
PumaRST - 14 Sie 2008, 23:34

ja dodam że też naklejane tylko że srebrne. a wymiar tak jak napisąłem mi wychodzi wysokość 56cm. Jak by jeszcze ktoś w mk3 sprawdził ten wymiar było by OK
trzeci - 16 Sie 2008, 14:23

Fajnie, że robicie przymiarki do naklejek :-)
Co prawda ich producenta mamy do 28-go sierpnia na urlopie ale do tego czasu może uzbiera się więcej Waszych zamówień.
Ostatki urlopu jakie mi zostały spędzam w Szczecinie więc powinien być czas, żeby razem z Dawidkiem uruchomić w końcu zakładkę R&R Team`u na Stronie Głównej.
Pozdro ...

Faza - 21 Sie 2008, 17:10

PumaRST napisał/a:
ja dodam że też naklejane tylko że srebrne. a wymiar tak jak napisąłem mi wychodzi wysokość 56cm


ja chce o takiej samej wielkosci i przyklejane jak Puma tylko zeby byly biale

trzeci - 30 Sie 2008, 11:58

Krótkie podsumowanie:
1. Mafios - czarne, wymiar jak na wcześniejszym poglądowym zdjęciu (pod lusterka)
2. PumaRST - srebrne, wys. 56 cm, na tył auta
3. Daras83 - białe, wys. 56 cm, na tył auta
4. Faza - białe, wys. 56, na tył auta
5. Żółwik Tuptuś - białe, wys. (do podania) na tył auta

Widok dla pozycji 2-4:


Widok dla pozycji 5:


W poniedziałek idę ze wzorem w Corelu i podanymi wymiarami do producenta.
Pozdro ...

Brook - 30 Sie 2008, 12:05

kolor - srebrne
wymiar - 19x9 (pod lusterka)
2 sztuki naklejane

bardzo chciałabym jeszcze magnetyczne srebrne, tylko nie wiem czy nie jestem zbyt chciwa :ups: takie też na tył auta, wymiar taki jak chłopaków, czyli 56 cm

jeśli to nie za dużo to proszę uwzględnić moją prośbę :-P

Daras84 - 30 Sie 2008, 12:05

no to wypas ;)
squadak - 1 Wrz 2008, 11:13

sorki ze tak pozno, ale zapomnialem zajrzec do tego tematu :(
jesli jeszcze jest mozliwosc to prosze 2 naklejane srebrne pod lusterka (19x9cm)

trzeci - 1 Wrz 2008, 11:19

Aktualizacja listy zamówień:

1. Mafios - czarne, wymiar 19 x 9 (pod lusterka) / odebrane
2. PumaRST - srebrne, wys. 56 cm, na tył auta / odebrał Mafios
3. Daras83 - białe, wys. 56 cm, na tył auta / odebrał Pablo784
4. Faza - białe, wys. 56, na tył auta / odebrał Mafios
5. Żółwik Tuptuś - białe, wys. 56 cm, na tył auta / zamówione
6. Brook - srebrne, 19 x 9 (pod lusterka)
opcjonalnie: srebrne, tło czarne, wys. 56 cm, na tył auta
7. squadak - srebrne, 19 x 9 (pod lusterka) / wysłane do wujka
8. wujek - czerwone, 19 x 9 (pod lusterka) / wysłane
9. KUI3A - srebrne, 19 x 9 (pod lusterka)
10. Sowilo - srebrne, 19 x 9 (pod lusterka) / odebrane

zoharek - 1 Wrz 2008, 11:23

Och, zapomniałem, magnetyki czerwony (ford racing kolor) na czarnym tle, zaraz zmierzę.
Brook - 1 Wrz 2008, 11:48

tło może być czarne :)
wujek - 2 Wrz 2008, 11:14

Ja również zapomniałem zaglądnąć w temat... Proszę 19x9 pod lusterka, kolor czerwony - naklejane.
KUI3A - 2 Wrz 2008, 12:11

:ups: ale zanidbanie z mojej strony

19x9 srebrne pod lusterka bardzo proszę

Sowilo - 2 Wrz 2008, 12:23

pod lusterka, srebrne 19x9 proszę :)
trzeci - 6 Wrz 2008, 21:13

Naklejki z listy, oprócz zamówienia Żółwika (brak wymiaru) i Brook (wersja magnetyczna), powinienem przywieżć na zlot.
Ale jest ważna uwaga dla osób które zamówiły wersję max ( na tylnie błotniki).
Naklejenie naklejek tej wielkości, biorąc dodatkowo pod uwagę, załamania karoserii i przejście na drzwi, będzie wymagało fachowej ręki.
Duże naklejki będą najprawdopodobniej zrobione ze specjalnego rodzaju folii ale i tak, jeśli nie macie wprawy, to poszukajcie sobie fachowca do ich naklejenia.
Tyle na razie, jak będę wiedział coś więcej - dam znać :)
Pozdro ...

PumaRST - 6 Wrz 2008, 23:27

mnie nie bedzie na zlocie. jesli by sie udało że Faza bedzie ( nie wiem czy sie wybiera) to niech weźmie a jak nie to jakoś pocztą to załatwimy czy normalna czy "pantoflowa" :yes:
Faza - 7 Wrz 2008, 10:39

no mnie niestety tez niebedzie na zlocie i jadnak tak jak pisales Puma trzeba bedzie to zrobic za pomoca podaj dalej...... a co do naklejania moj sasiad pracyje w firmie reklamowej i ciagle oklejaja auta takze z tym damy rade:).....
PumaRST - 7 Wrz 2008, 13:45

Faza napisał/a:
a co do naklejania moj sasiad pracyje w firmie reklamowej i ciagle oklejaja auta takze z tym damy rade:).....


to pewnie też sie zgłosze ;))

a co do "podaj dalej" to nasze niech weźmie Żółw lub Mafios bo z nimi któryś z nas ma wmiare częsty kontakt.

Daras84 - 7 Wrz 2008, 23:25

a moej daj Pablowi ze smokami ;) pewnie nie obrazi sie i mi zabierze ;)
Brook - 8 Wrz 2008, 08:36

moje naklejeczki to chyba pocztą... bo zlot mnie ominie.. :|
trzeci - 21 Wrz 2008, 10:58

Część naklejek rozdysponowana na zlocie (ujęto to na liście), resztę postaram się wysłać w tym tygodniu.
Najbardziej mnie interesuje jak będą wyglądały na Fiestach te duże.
Gdy już komuś uda się je wrzucić na auto, niech od razu zapoda fotkę :-)
Pozdro ...

Faza - 23 Wrz 2008, 11:51

Fiesta oklejona :-) !!!!!!

dzisiaj wrzuce foty..... ( nawet niezle wyglada)

kolega ktory mi to oklejal powiedzial ze wyglada to jak znaczek reeboka (ale lipa :hahaha: )

[ Dodano: Wto Wrz 23, 2008 15:56 ]
Foty.....







trzeci - 23 Wrz 2008, 17:44

Wrażenie ogólne OK, tylko napisy mogliście przesunąć do drugiej krawędzi łuków, żeby url-ka nie właziła na nakładkę, albo zrezygnować z www i zostawić tylko fiestaklubpolska.pl
Spróbujcie tak u Marcina zrobić :)
Jakby co, to coś tam można jeszcze dorobić.
Ale wygląda nieżle i robi wrażenie :ok:
Pozdro ...

Reebok? Phi gy
Niedobry ten Twój kolega hehe

Piter - 23 Wrz 2008, 19:01

Fajnie,fajnie. Widać sportowy charakter :bigok:
PumaRST - 23 Wrz 2008, 19:16

wygląda nieźle i napewno zwraca na siebie uwage :yes:

ja już od samego poczatku troche inaczej widziałem naklejenie tego niz jest u Fazy, zobaczymy hak sie sprawdzi mój pomysł.

Darekmk3 - 23 Wrz 2008, 22:24

PumaRST napisał/a:


ja już od samego poczatku troche inaczej widziałem naklejenie tego niz jest u Fazy, zobaczymy hak sie sprawdzi mój pomysł.


hehe tylko nie popijcie przy temu bo nie wiem czy wtedy na przedniej szybie by to ładnie wygladalo :P choć napewno bylo by ciekawie :P :D

a tak serio to fajnie to wyglada i jest ładną reklamą klubu

pozdro :)

Daras84 - 23 Wrz 2008, 23:40

no wypasik efekt :D :D

ps: ładna ta twoja fiesta ;)

Faza - 24 Wrz 2008, 01:04

Daras84 napisał/a:
ps: ładna ta twoja fiesta ;)



a dziekowac dziekowac ;)

Żółwik Tuptuś - 27 Wrz 2008, 23:59

ee no to ja sie określiłem i poproszę takie o wysokości jak do mk3 . ( i nie chce w ryja )

aha - dało by radę przed 6 YTParty to załatwić ?

PumaRST - 28 Wrz 2008, 00:19

Zółw jak ci pasuje srebrne i nie zdążą dorobić to ci moge przesłać swoje ja i tak nie bede narazie zakładał. dopiero na przyszły sezon. Dalej decyzja należy do Trzeciego :yes:
trzeci - 28 Wrz 2008, 11:16

Zdzwonimy sie w tej sprawie jutro rano, gdy wróce z Piły i zasięgnę info. Źołwikowi do tych nowych rolek to by chyba białe naklejki pasowały.
Brook - 7 Paź 2008, 09:04

do mnie już naklejeczki dotarły :yes: jak tylko znajdą się na autku, to zapodam foty :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group