Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - Oprawki żarówek świateł tylnych w MK6 po lifcie

cywek - 13 Mar 2008, 09:54
Temat postu: Oprawki żarówek świateł tylnych w MK6 po lifcie
Cześć, chciałem kupić oprawki żarówek do lamp tylnych do Fofi MK6 po liftingu (takie pojedyncze, na każdą żarówkę z osobna), ale oczywiście spece z Forda nie potrafili mi pomóc i od razu o VIN pytali, tak jakby nie mogli wziąć z pierwszej lepszej Fiesty z salonu (tłumaczyli, że te VINy nie są jeszcze wprowadzone do systemu), pies ich trącał...

W każdym razie ja mam Fofika sprzed liftu, więc te oprawki które montuje się do klosza są odrobinke inne, stąd prośba - czy mógłby mi ktoś podać VIN MK6 po lifcie ?

Lub może jest to standardowa (w miarę lub podrabiana często) oprawka, która jest ogólnodostępna ???

yarbin - 13 Mar 2008, 14:29

Psze bardzo, MK6 po liftingu, rocznik 2006
WF0HXXGAJH6J35053

cywek - 13 Mar 2008, 17:29

Dzięki, planuję się zaopatrzyć w Ford.Microcat.v01.2007 i niech ASO spada na drzewo :twisted:
Arkadius - 13 Mar 2008, 19:13

cywek napisał/a:
Ford.Microcat.v01.2007


przydaje się:) a ludki robią duże oczy jak im podajesz numer Finis :ok:

cywek - 13 Mar 2008, 20:30

Arkadius napisał/a:
a ludki robią duże oczy jak im podajesz numer Finis

facet z obsługi był starszy, uprzejmy, ale niestety niezbyt pomocny
gdyby trafiło na kogoś w średnim wieku to bym powiedział, że w końcu nie pytam o części w budce z hot dogami tylko w autoryzowanym serwisie Forda, więc mogliby się coś niecoś orientować...
ja rozumiem, że nie zna każdej części z osobna, ale do cholery można przecież wykazać trochę zainteresowania
a z ciekawości spojrzałem na ekran u gostka, to miał chyba Eurocat, ale nie jestem pewnien, w każdym razie te schematy lamp były, były też wyszczególnione żarówki, uchwyty ale tych elementów o które mi chodzi jakoś nie widziałem :fox:
no nic poczekam trochę i sam sprawdzę :yes:

molu - 13 Mar 2008, 20:50

Pociesze was ;-) ostatnio tez pytalem o oprawki do mojego szmelcwagena w ASO i debil sie uparl ze w moim i nowszym modelu sa takie same (oczywiscie nie byly) suma sumarum zamowilem z allegro. Chory jestem jak mam po cos isc do ASO kill
pozdro

Lokmen - 13 Mar 2008, 21:00

ja tam na ASO Opla nie narzekam - jeszcze mi sie nie trafiło aby nie widzieli o co mi chodzi
yarbin - 13 Mar 2008, 21:44

Spoko, jakbyście potrzebowali jakieś numery albo inne gadżety to pracuję w salonie Forda, więc mogę jakieś dane przeszmuglować :devil:
cywek - 13 Mar 2008, 22:06

yarbin napisał/a:
Spoko, jakbyście potrzebowali jakieś numery albo inne gadżety to pracuję w salonie Forda, więc mogę jakieś dane przeszmuglować :devil:

ooo no proszę, a mógłbyś sprawdzić oprawki świateł przeciwmgielnych i przełącznik zespolony do Fiesty ST ? - VIN: WFODXXGAJD5R86322

elmek13 - 13 Mar 2008, 22:06

yarbin napisał/a:
inne gadżety to pracuję w salonie Forda


Wynieś nowego mondeo...jak dasz radę albo Focusa Black Edition :twisted: :twisted: :twisted:

yarbin - 14 Mar 2008, 09:13

Cywek, jak nie dzisiaj to w poniedziałek dam radę, rozumiem, że chcesz numery Finis?
Cytat:
Wynieś nowego mondeo...jak dasz radę albo Focusa Black Edition

mondek jak mondek, jak Focusa ST nam przywiozą to go będę po śrubce wynosił i wszczepię 2,5l T do Fofki :twisted:

cywek - 14 Mar 2008, 09:46

yarbin napisał/a:
Cywek, jak nie dzisiaj to w poniedziałek dam radę, rozumiem, że chcesz numery Finis?
Cytat:
Wynieś nowego mondeo...jak dasz radę albo Focusa Black Edition

mondek jak mondek, jak Focusa ST nam przywiozą to go będę po śrubce wynosił i wszczepię 2,5l T do Fofki :twisted:


Tak, jak można to od razu z ceną poproszę (może być PW)

co do wynoszenia auta - to w MASHu Radar wysyłał Jeepa z Korei do USA, więc czemu nie :-)

yarbin - 17 Mar 2008, 18:01

Hej cywek, podaj mi na PW swojego maila bo mam chyba te dane o które ci chodziło, ale muszę ci wysłać 2 skany dla pewności.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group