Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - deska rozdzielcza

kostek88wjcz - 21 Paź 2007, 16:27
Temat postu: deska rozdzielcza
Mam nastepujace pytanie dotyczace deski rozdielczej z xr2 Mk1 (pewnei nei tylko w niej byla ale... ;) ) mam taka deske jets wykonana z "czegos" i chcialbym wiedziec jak mozna uzupelnic szczeliny (pekniecia) od slonca i innych czynnikow ???? chcialbym wlozyc ta derske do swojej MK1 bo teraz mam zwykla plastikowa bez schowka i innych "bajerow" . Chcialbym tez ja pomalowac na czarno . Jka ktos jzu siedzial w temacie prosze o jakies porady :) ) . pozdrawiam :)

oto fotki




diodalodz - 21 Paź 2007, 18:45

jedyna skuteczna metoda naprawy to niestety oddanie do tapicera żeby naciągnął nowy skay . niestety jest mało tapicerów którzy nie spaprzą roboty i jest mało skayów bez podkładu . malowanie raczej wychodzi tragicznie
kostek88wjcz - 21 Paź 2007, 23:59

nio to ...lipa . Jak chcialem obic tylne boczki to mial duzy problem ze znalezieniem tapicera a co dopiero do deski . Musze sie zorientowac jak by to mozna bylo zrobic vinylem ... i ile by toi kosztowalo . dziki wielkie za szybka odpowiedz pozdraiwam Dioda
Rkalitka - 19 Sty 2008, 00:24

ja w swojej mam zwykla plastikowa i dalem do zszpachlowania przetloczenia i dziorki i do pomalowania na czarny polmat(zeby sie nie odbijala w szybie) i co?- i jes gicior!!!
Piter - 19 Sty 2008, 00:33

kostek88wjcz, spróbuj gdzieś gdzie obszywają kierownice. Powinni Ci tam zrobić.
kostek88wjcz - 19 Sty 2008, 11:54

a jaki ksozt takiej opercji ??? tego malowania w pol macie ... zastanawialem sie nad flokwoaniem ale jak narazie nie moge sie do tego zabrac jechac gdzies zeby to zalatwic ... pasowalo by mi samemu cos zt ym zrobic stara deske wymalowalem struktura .. ale ta by mi pasowala bo ma schowek i wogole ladniejsza jest :)
Rkalitka - 19 Sty 2008, 15:20

No wedlug mnie to moze taka deska z "czegoś"ktora chcesz zalozyc jest lepsza ma schowek i nawiewy dodatkowe ale...gdy zobaczylem moja z zaszpacklowanymi przetloczeniami z przodu i pomalowana to oszalalem z radosci:) dalem w h.... duzo bo 140 a za malowanie calego auta np 300(znajomy) w sumie mozna to zrobic samemu nawet farbami w spreju ktore sa dostepne tylko trzeba miec troche pojecia cierpliwosci i checi :hihihi:


kostek88wjcz - 19 Sty 2008, 19:13

hmm narazie mam swoja deske ale bez schowak jest w stanei idealnym ale ... pasuej mi tamta jak bede mial chwile czasu to bedzie sie trzeba pobawic ;) znawce lakiernika trzeba miec :) pozdro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group