Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Wycieraczki

Larry76 - 10 Wrz 2007, 16:25
Temat postu: Wycieraczki
Witam, nie dałają mi wycieraczki tzw. przrerywane. Co robić? Działają na pierwszej i drugiej prędkośći normalnie. Czy to jakiś przekażnik?
Freeman - 10 Wrz 2007, 17:17

Jeśli codzi ci o czsówki to odpowiada za nie przekaźnik, ale nie wiem który. Poszukaj na forum bo było o tym i na pewno znajdziesz.
trzeci - 10 Wrz 2007, 17:41

Spis przekaźników masz tutaj
Przełóż od jakiejś innej Fiesty i sprawdź czy to on padł.
Pozdro ...

Larry76 - 10 Wrz 2007, 19:36

Przekażnika brak. Proszę o jakiś symbol lub numer. Dzięki
diodalodz - 10 Wrz 2007, 20:23

duży czerwony . ma 3 wyjścia jeśli nie masz płynnej regulacji czasu pracy . Zazwyczaj i tak za jego nie działanie jest winny wypalony przełącznik zespolony przy kierownicy . Ale sprawdzić można przecież :)
Piter - 14 Wrz 2007, 09:32

A masz na pewno u siebie czasówki, bo nie w każdej fieście były. Może masz możliwość ustawienia na czasówki w przełączniku zespolonym bo np.został on już wymieniony i wsadzony od takiej która miała.
J@rek - 30 Wrz 2007, 13:51

Witam wszystkich. Może i ja się dołączę do tematu ;-) mam problem z tylnią wycieraczką ;-| która raz chodzi a raz nie :-( jak mogę sprawdzić o co chodzi?
diodalodz - 30 Wrz 2007, 16:41

albo styki na klapie albo zardzewiały zawiasy w klapie . Popryskaj wd zawiasy a może się uspokoi .
Larry76 - 1 Paź 2007, 20:57

też mi dziś tył nie działał wiec jak kolega podpowiedział styki na klapie przeczyściłem i jest ok.
diodalodz - 1 Paź 2007, 21:15

zastosuj preparat do ochrony złącz stosowany w elektronice ewentualnie pokryj styki cieniutka warstwą wazeliny .
van - 2 Paź 2007, 10:22

a wszystkie bezpieczniki to sprawdzone ?
ARe - 2 Paź 2007, 14:35

Mam taki sam problem dotyczący tylnej wycieraczki, bezpieczniki sprawdziłem, są ok, styki również.... spryskuje mi tylną szybe ale wycieraczka nie wyciera..
van - 2 Paź 2007, 15:24

2 metry sznurka z jednej strony i dwa metry z drugiej zaczepiasz o wycieraczke końce sznurka wsadzasz do kabiny i pociągając na przemian raz za jeden sznurek raz za drugi wycierasz elegancko sobie szybkę
Jest to jednak układ profii stosowany często w sportach motorowych tudzież najczęściej w rajdach samochodowych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group