Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - Potrzebna pomoc

djtaso - 11 Sie 2007, 13:46
Temat postu: Potrzebna pomoc
Witam wszystkich forumowiczow. Od nie dawna jestem dumnym posiadaczem fiesty 1.1 MK3. i mam do was takie pytanie. Szukalem na tym forum cos na temat stozkowego filtra powietrza i znalazlem temety dzieki ktorym troszke sie moge podeprzec ale jeszcze mam problem mianowicie jak mam ta puszke powietrza to chcialbym to wywalic i tam wsadzic rure i na koncu wmontowac filtr. Tylko tu jest problem z czego mozna ta rure zrobic lub gdzie kupic i jaka bykla by mniej wiecej cena.
Ad@mus - 11 Sie 2007, 17:20

stozek do 1.1l to daremny wydatek
to samo wydech-daremne
kase za te srutututu na fele i opony sobie przeznacz
wyjdzie na lepsze

djtaso - 11 Sie 2007, 17:29

no wlasnie mam wszystko bo mialem w unie tylko ze uno skasowalem i czesci zostally tylko o ten stozek mi chodzi bo jak mam juz go to zawsze mozna wlozyc mysle ze cos to da Z jakies 2 konie:) tylko o ta rurke mi chodzi tylko z czego ja mozna zrobic lub jak go zamontowac i jak mozna by bylo jakies fotki i opisy bo jak szukalem na forum to znalazlem tylko ze no niezbyt tam co widac:/
Fordon - 11 Sie 2007, 19:08

djtaso a to fajne i ciekawe bo Fiat jak pamietam a dobrze pamietam bo mialem posiada rozstaw srub 4x98mm za to Ford 4x108mm :lol: mocy nie wykrzesasz z 1.1 zadnej... najprawdopodobniej nawet serii nie ma, obstawiam 98% ze nie ma serii...za pewne tez nie patrzylec pod auto, a bardzo ciekawe rzeczy idzie tam znalesc :D lacznie z "Flinstonami"... polecam poszukac i poczytac forum bo tu jest dosc spora kopalnia wiedzy na ten temat ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group