Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - [MK3] Kopci - 1.8 D

Dawcio - 2 Maj 2007, 22:35
Temat postu: [MK3] Kopci - 1.8 D
Witam!!!
Ostanio zauważyłem że moja fiestka zaczyna kopcić przy mocniejszym dodaniu gazu!
Napewno nie bierze oleju wiec co to moze być(moze wtryskiwacze-jesli tak to czy wystarczy zmienic końcowki wtryskiwaczy?Czy kupic nowe czy oddać do regeneracji?)
Proszę o podpowiedz : ;-|

Fordon - 2 Maj 2007, 23:02

Na jaki kolor kopci :?: i jaka pompa Bosch czy Lucas :?:
EDIT:
Taka jak ta na foto :?: Kopci stale czy tylko jak gwaltownie dasz w podloge :?:

Dawcio - 3 Maj 2007, 20:07

Pompa wygląda na taką samą(a poczym można ją poznać jakiej firmy?) :? ,a kopci jak mu sie da mocno gazu!!!
Kubaes - 3 Maj 2007, 20:17

Jak masz filtr paliwa w całości (puszka) to powinna być pompa Boscha, jak masz filtr "wkręcany" w pompkę ręczną to masz pompe Lucasa
Fordon - 3 Maj 2007, 22:43

Kubaes napisał/a:
Jak masz filtr paliwa w całości (puszka) to powinna być pompa Boscha, jak masz filtr "wkręcany" w pompkę ręczną to masz pompe Lucasa

No naprzyklad tak mozna rozpoznac choc nie zawsze ;) najlepiej po gornej czesci pompy ;)
wtryski zaczynaja lac... ale jak nie zaslaniasz chmura polowy ulicy to jest OK nie przejmuj sie jak narazie...

malek - 4 Maj 2007, 09:56

A jak zapodam zdjęcie mojej pompki, to powiecie mi co mam? :fox: Bo ja jakoś nie mogę wypatrzeć nigdzie nazwy producenta. A filtr mam puszkowy
Fordon - 4 Maj 2007, 10:28

malek napisał/a:
A jak zapodam zdjęcie mojej pomki, to powiecie mi co mam? :fox: Bo ja jakoś nie mogę wypatrzeć nigdzie nazwy producenta. A filtr mam puszkowy

Pewnie pokaz :)

CCOBRA5 - 4 Maj 2007, 14:16

Jest na czołowej stronie pompy Tak jak patrzysz na nią ze strony reflektora. Jak nie to ktoś się nie bał fajka
Gray Wolf - 4 Maj 2007, 18:49

Regulacja luzu zaworów kiedy była robiona?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group