Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Zmiany w fieście MK6

Parzych - 26 Kwi 2007, 12:57
Temat postu: Zmiany w fieście MK6
Witam wszystkich.
Chciałbym pokazać zmiany wyglądu w mojej fieście, jakich dokonałem w ciągu 10 m-cy posiadania. Liczę na Wasze szczere opinie na temat wyglądu.


Zamierzam jeszcze dodać lotkę na dachu, a potem zobaczę co dalej...

LOY - 26 Kwi 2007, 13:07

no ..miło ;-) ..zmieniłes felgi na dziwaczniejsze na plus ..jakieś chromiki ..koncówka i folija czarnyja.....wiesz spektakularne to to nie jest ale napweno lepsze niz było ;/ ...zrób cos z tymi zderzakami i listawami ..no chyba ze masz trudnosci z parkowaniem . Proponyje ładny grafit metalik bedzie ciekawej ..i nie głupio byłoby troszki opuscic autko ..zgubic listwy i klamki w lakierze...i fajnie .bedzie . kolor wesoły ...fajnie przeszmuglowac go do środka .
Parzych - 26 Kwi 2007, 13:24

Szybki z tyłu oryginalnie przyciemniane, nad listwami i zderzakami się pomyśli...
stafcio - 26 Kwi 2007, 13:26

mógłbyś obniżyć trochę, tak z 30mm.
też to planuję zrobić w niedalekiej przyszłości.

fele zajebiste i idealnie pasuja do koloru nadwozia i ciemnych szyb :ok:

Parzych - 26 Kwi 2007, 13:29

Chciałbym obniżyć ale... nie wiem jak z gwarancją, a poza tym wyplułem się z kasy - felgi... dzięki

Planuję również założyć z tyłu dystanse, takie ze 20mm...

Z kolei na klamki chciałem dać chromowane nakładki, tylko ciężko z osiągalnością...

madek - 26 Kwi 2007, 14:40

parzych73 napisał/a:
Z kolei na klamki chciałem dać chromowane nakładki, tylko ciężko z osiągalnością...

jesli chcesz przeczytac dobre słowa na forum, to nie rób tego :fox: :)

zdecydowanie to co Loy pisze... zderzaki, listwy, klamki pod kolor, ew. lekka gleba i nic wiecej do szczescia nie potrzeba ;-) tzn. tak na poczatek :-)

Parzych - 26 Kwi 2007, 14:49

Czyli festyn byłby z chromowanymi klamkami? Dzięki za porady, bo nie chciałbym czegoś spiepszyć...

A listwy lepiej zdjąć, czy polakierować?
Bo na zderzaki na razie mnie nie stać...

Jeszcze myślę pomalować zaciski i bębny na zielono, co Wy na to??

LOY - 26 Kwi 2007, 15:50

parzych73 napisał/a:
A listwy lepiej zdjąć, czy polakierować?
Bo na zderzaki na razie mnie nie stać...

Jeszcze myślę pomalować zaciski i bębny na zielono, co Wy na to??


na zielono ...hym ..a co masz zielony okres w twórczosci ..czy lubisz przyrodę ?...dobra powaznie ..pomaluj na czarno ok ? :fox: ...listwy na parkingu się przydaja ..mają ciekawy kształt i uatrakcyjniają linie boczna Mk6 która jest konkretnym bablem ..momaluj w kolor nadwozia. Chrom na klamki -pomyłka ...Widziałes paseczki a'la ST :D ?

Parzych - 26 Kwi 2007, 16:18

Zielone byłyby pod kolor karoserii...
LOY - 26 Kwi 2007, 16:29

parzych73 napisał/a:
Zielone byłyby pod kolor karoserii...

a felg nie chciałes malowac "pod kolor" :fox: ...nie wszystko maluje sie pod kolor karoserii

sowa - 26 Kwi 2007, 17:02

szarografitowe pasy boczne (kolor jak zderzaki teraz) i nawet na maske i dach jak w st.. jak szalec to szalec.. odlot ....i wtedy bym nie malowała zderzaków może sie fajnie zgrać.. ale pierw vt proponuje
Parzych - 26 Kwi 2007, 17:31

Tak dla ścisłości, to na zderzaki i LISTWY boczne nie miałem wpływu, w Polsce niedostępna jest wersja Trend, a listwy lakierowane są tylko w ST...
A jeśli można prosić Sowę o uświadomienie - "vt" które proponujesz, to virtual tuning?
sorki po prostu jestem świeży... :-)

sowa - 26 Kwi 2007, 17:37

tak wirtual....świeży to ty masz kolorek auta.. przesladują mnie ostatnio takie zielenie :-D zanim porwiesz sie na drastyczne srodki zawsze lepiej chociaż podejrzec jak to bedzie wygladało..... i sie z tym oswoic albo odpuscic :-) jeszcze 5 latek i bedziesz mógł zdobyc i założyc do niej prawie wszystko ....za rozsądną kase oczywiscie bo za nierozsądną możesz juz dziś !
za mna ostatnio chodza pasy przez auto.. ale nie z taśmy pomalowanej złotolem.. ale w twoim przypadku wlasnie takie szaromatowe bym widziała.. albo dwa albo jeden asymetrycznie....

Bad_Boy__Zabrze - 26 Kwi 2007, 18:21

tak na szybciocha :P wiem, ze gleba nie realna i z grillem tez przegiolem :hihihi:


Parzych - 26 Kwi 2007, 19:26

Z grillem - rzeczywiście, ale gleba wygląda super :brawo: choć ciut za nisko... listwy też zajefajne oki
Bad_Boy__Zabrze - 26 Kwi 2007, 20:48

listwy mozna tez usunac, zeby bylo wogole clear...
PS. czy komus jeszcze tyl przypomina pusnto II ? :P

PS. ja bym jeszcze usunal te srebrne otoczki przy tylnych swiatlach ;)

Fordon - 26 Kwi 2007, 21:58

Na tym VT Fiesta wyglada jak mazda... gleba ladna az troche za "ladna" przod jak najbardziej fajnie wyglada tylko ciekawe co na to chlodnica w upalne dni 8|
gRuHa - 26 Kwi 2007, 23:21

LOY napisał/a:
wiesz spektakularne to to nie jest ale napweno lepsze niz było

zgadzam się szału nie ma, ale jest to dobry początek i jak do tej pory wszystko jest zorbione ze smakiem :D
LOY napisał/a:
na zielono ...hym ..a co masz zielony okres w twórczosci ..czy lubisz przyrodę ?...dobra powaznie ..pomaluj na czarno ok ?

IMO właśnie zielone byłyby ciekawsz, bo czarne za ciemnymi felgami to żadna rewelacja...
parzych73 malowanie zacisków to jest dosłownie parę godzin roboty, więc pomaluj na zielono a jak wyschnie i okaże się że jest festyn, cała wieś tańczy i śpiewa, to weźmiesz pędzel w rękę jeszcze raz i machniesz na czarno...
z tym, że może bębny niekoniecznie, ale zaciski myślę że można w ten sposób wyeksponować :D

parzych73 napisał/a:
Chciałbym obniżyć ale... nie wiem jak z gwarancją, a poza tym wyplułem się z kasy - felgi... dzięki

gwarancji za glebę Ci nie cofną!
a jak nie masz kasy to kup sobie papierek ścierny, domieszaj sobie lakierek w spray'u i jedź z tymi listwami, zdejmiesz sobie jes jakoś w weekend to w niedziele wieczorem założysz już zieloniutkie, albo przynajmniej będziesz miał przygotowane pod lakier...
a przy zdejmowaniu tych czarnych dokładek myślę, że pomocne będą te materiały: PRZÓD TYŁ w Fieście powinno być to mocowane podobnie...

Parzych - 26 Kwi 2007, 23:49

Dziękuję Ci gRuHa za podtrzymanie na duchu i za porady w sprawie zderzaków. Bardzo miło mnie połechtało stwierdzenie, że jak do tej pory wszystko jest zrobione ze smakiem... :jupi:

W sprawie chromowanych otoczek na tylnych lampach- Bad_Boy__Zabrze - to nie każdemu się muszą podobać... Kwestia gustu... pop mi się podobają, a poza tym w felach też są srebrne otoczki... :yes:

[ Dodano: Pią Kwi 27, 2007 21:53 ]
Jakby zdjąć listwy, to wyglądałoby tak:

a bez klamek, tak:

aaa, nikt mnie nie pochwalił za wymianę bocznych kierunków na białe...

[ Dodano: Sob Maj 05, 2007 02:40 ]
Co do gleby, czy wystarczy wymienić same sprężyny, czy razem z amortyzatorami wow

cywek - 10 Maj 2007, 21:23

Jakbyś szukał tyłu z ST, niestety jest bez kratki...
Fiesta ST tył bez kratki
mi udało się dorwac komplet (paczuszka dotarła dzisiaj) od tej samej osoby - polecam, z ceną może zejśc

Parzych - 11 Maj 2007, 15:45

Dzięki cywek za info, ale na razie nie skorzystam.
Jak założysz swoje ST, to daj foto.
A co dowiedziałeś się w sprawie lotki?

gRuHa - 11 Maj 2007, 22:30

parzych73 napisał/a:
aaa, nikt mnie nie pochwalił za wymianę bocznych kierunków na białe...

są cudowne :D
parzych73 napisał/a:
Co do gleby, czy wystarczy wymienić same sprężyny, czy razem z amortyzatorami

generalnie można, ale seryjne amorki przy krótkich springach nie pożyją długo, jednym słowem zrobisz na nich parę kkm i i tak będziesz musiał wymienić...

odyniec - 12 Maj 2007, 00:12

zalezy o jakiej glebie mowa... wiadomo -60 bedzie przesadzone, ale jak sie nie myle to weiteki czy jamexy -35 mozna jeszcze na fabrycznych.
zefir - 12 Maj 2007, 08:44

mozna ale tez szybciej padna, ale jesli tylko sprezyny to tylko minimalnie Weitec, najlepiej H&R lub cos z tej poleczki
cywek - 17 Maj 2007, 08:36

parzych73 napisał/a:
Dzięki cywek za info, ale na razie nie skorzystam.
Jak założysz swoje ST, to daj foto.
A co dowiedziałeś się w sprawie lotki?


W końcu skontaktowałem się z nimi i mają 5D za 120 zł. :) W sprawie 3D mówili, że można pytać dziś (tj. 17.05.2007). Miałem dzwonić wcześniej, ale temat zszedł na boczny tor jako, że załatwiałem tylny zderzak od ST. Teraz myślę, że dam lakiernikowi i zderzak i lotkę za jednym zamachem i uda mi się coś wytargować.

Jak dowiem się coś więcej do napiszę do Ciebie wiadomość.

Parzych - 6 Sie 2007, 19:47

Jak już kiedyś pisałem, miałem zamiar polakierować sobie zderzaki...
Zamiar jest częściowo zrealizowany, a dokładniej - w połowie. Porzyszedł kolor na przód - na razie, więc chciałem pokazać efekty...
Przed...

W trakcie...

I efekt końcowy...Tu akurat z włączonymi światłami...

A tu nie...

Jak widać dołożyłem również dodatkowe drogówki, ale jeszcze czekają na podłączenie...

smigloblo - 6 Sie 2007, 19:52

:-P
stafcio - 6 Sie 2007, 21:37

łaaadnie :brawo:
2smart - 6 Sie 2007, 22:38

stafcio napisał/a:
łaaadnie :brawo:


Potwierdzam na żywo wygląda jeszcze lepiej :]

Parzych - 6 Sie 2007, 22:44

2smart napisał/a:
Potwierdzam na żywo wygląda jeszcze lepiej :]

Dzięki Bartek, póżniej dorzucę jeszcze zdjęcia tyłu z lotką...

[ Dodano: Nie Sie 12, 2007 19:52 ]
Oto i lotka...


A tu listwa od rejestracji...

Piter - 14 Sie 2007, 08:33

No ładnie ładnie. Akurat kolor zielony najmniej mi leży do auta, ale muszę przyznać że naprawdę dobrze to wygląda.
Co do ramek pod rejestr. to przereklamowane. Właśnie parę dni temu wywaliłem jedne do kubła.

SpiderMAN - 14 Sie 2007, 09:59

Ja bym usunal znaczki z pojemnoscia silnika...
Niepotrzebnie zdradzaja co pod maska :P

Parzych - 14 Sie 2007, 12:11

FKP Piter napisał/a:
Co do ramek pod rejestr. to przereklamowane

Zgadzam się, odnośnie tych które są dostępne w sklepach patyk , jednak ta moja z tyłu została zrobiona przeze mnie... Kupiłem zwykłą, wygładziłem i okleiłem folią chrom... Na żywo wygląda dużo lepiej niż te sklepowe kośluny...

Piter - 14 Sie 2007, 12:12

Oby była trwalsza 8)
Parzych - 14 Sie 2007, 12:30

SpiderMAN napisał/a:
Ja bym usunal znaczki z pojemnoscia silnika...
Niepotrzebnie zdradzaja co pod maska

Znaczków fabrycznie nie było, a założyłem je właśnie PO TO, żeby inni wiedzieli jaki mam mały silniczek i nie wściekali się jadąc za mną w czasie ruszania... <dresik> ( gdy nie żyłuję na wysokich obrotach, bo wtedy kucyki potrafią się zmobilizować )

Chciałem jeszcze napisać na klapie, że mam 75 kucyków, ale zabrakło miejsca... :hahaha:
Z kolei mając dieselka, nie założyłbym oznaczeń sugerujących wersję 150-ciokonną...

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 12:32 ]
FKP Piter napisał/a:
Oby była trwalsza

Czas pokaże... :D

SpiderMAN - 14 Sie 2007, 13:08

Co byś nie miałna klapie i tak znajdzie sie idiota co zechce to przeczytać... :D z bliska... :P
EOT...
Autko mi sie bardzo podoba... z kilkoma ale, o których juz pisałem...
Teraz nieco do całości troszkę IMO nie pasuje ta kolorystyka felg, byłoby lepiej jakby były srebrne.

dday - 14 Sie 2007, 16:50

SpiderMAN napisał/a:
byłoby lepiej jakby były srebrne.

nie widziałeś na żywo - są boskie i pasują idealnie :ok:

Parzych - 14 Sie 2007, 19:22

SpiderMAN napisał/a:
byłoby lepiej jakby były srebrne.

Na srebrnych są zimówki, więc w zimę jestem skazany na srebrne Fordowskie...

dday napisał/a:
są boskie i pasują idealnie

Dziękuję dday za uznanie... Zastanawiam się jeszcze nad tylnymi lampami - czy ich nie przyciemnić...

DziDzia - 14 Sie 2007, 21:06

dday napisał/a:

nie widziałeś na żywo - są boskie i pasują idealnie :ok:

podpisuje sie :-) ..



pozdro :!:

SpiderMAN - 14 Sie 2007, 21:21

Moim zdaniem lepiej lamp nie przyciemniaj, ładnie sie komponują takie jak są teraz.
odyniec - 14 Sie 2007, 21:31

parzych73 napisał/a:
Zastanawiam się jeszcze nad tylnymi lampami - czy ich nie przyciemnić...

cale... sensu to zbyt niema, jesli chcesz pozostac przy tych z okraglymi kierunkami, to przyciemnij tylko to, co na jasno tam jest, a jesli mialbys ochote zmienic to proponowalbym te od mk6 z ciemnionym kierunkim (prostokatne kierunki).

Piter - 14 Sie 2007, 22:45

Zostaw tak jak jest.
Parzych - 4 Wrz 2007, 22:51

Nadejszły naklejki klubowe...


Na razie tylko z tyłu przykleiłem, ale musiałem się pochwalić... Jutro będzie reszta i też zapodam fotki (tym razem dzienne)

odyniec - 5 Wrz 2007, 22:30

to mi sie podoba ;-)
Parzych - 6 Wrz 2007, 21:32

Są już i boczne naklejeczki...

a tu mam cukiereczka, którego mi wyciął kumpel z folii odblaskowej...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group