Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - opinnie o tych aluskach do MK4

patyczek - 13 Lut 2007, 17:55
Temat postu: opinnie o tych aluskach do MK4
Co myślicie o tych felgach? :-)
PitusK - 13 Lut 2007, 17:57

to zalezy osobiscie uwazam ze nadaja sie do fiesty ale mk6 takie zwykle przeznaczone do codziennego uzytkowania ze tak powiem :)
patyczek - 13 Lut 2007, 18:00

Sorry zapomniałam o zdjęciu, ale już jest :ups:
Kowal - 13 Lut 2007, 18:10

Wzór ładny napewno bedzie pasował do MK4 :ok:

Rozmiar pewnie 14' Pozdrawiam

patyczek - 13 Lut 2007, 18:15

Tak są to 14'. Dzięki, pozdrawiem :P
Mati_99 - 14 Lut 2007, 10:03

Wczoraj rozglądałem się za alu do mojej fiestki i widziałem te które nam pokazałeś patyczek :P Jeśli o mnie chodzi to rozglądam się za takimi o to aluskami :


A teraz aluski które przykuły moją największą uwage : 15''



Cena ich wynosi 1350 zł
Teraz pwróce do tematu ..Te Twoje patyczek też są całkiem ,cakiem :)
Pozdrawiam

patyczek - 14 Lut 2007, 17:50

Witam.
Mati 99. to zdjęcie co po kazałeś pierwsze z Fiestą, to te koła co są na niej to są 14' czy 15'? :mad:

odyniec - 14 Lut 2007, 19:06

patyczku, popros ładnie LOYa, a pokaze Ci jak to bedzie na aucie wygladalo :-)
a osobiscie to pierwszy raz widze taki wzor felg ze stajni Forda...

Mati_99 - 14 Lut 2007, 20:50

To zdjęcie z fiestką i tymi alusiami dałem to widziałem juz kika takich fiest .. ale niestety nie wiem jaki rozmiar .. :( Ale szukam nadal mam nadzieje ,ze znajde ;)

P.S - kolor fiestki tez jest piękny ;)

andrew - 14 Lut 2007, 21:47
Temat postu: aluski
Patyczku - powiem tak ;osobiscie wszystko co zalozysz do fofi powinno tobie sie podobac ale wiadoma zecz ze innych opinia ma wplyw na codziennosc < Jezeli Ty bedziesz jezdzila ta fofi ta fofi to w zupełności wystarcza takie felunie < wydaje mmi sie ze sa to felunie od Mondeo ale beda pasowaly do twojej fofi chyba ze chcesz ja w malenki TRADIN puścić to takie
a powiem ze dosc dosc leza na fofi i czekaj do lata w stajni fofi na zalozenie

patyczek - 14 Lut 2007, 22:14

andrew te fele są od Forda Ka. Widziałam na Ka i nawet wyglądały całkiem fajnie :-) Myśle, ze na mojej fofi też będą nieźle wyglądać :P
P.S. Mati 99 moja fofi jest właśnie w tym kolorze :-)

LOY - 16 Lut 2007, 03:05

patyczek napisał/a:
andrew te fele są od Forda Ka. Widziałam na Ka i nawet wyglądały całkiem fajnie :-) :-)

nie słoneczko to nie są felgi od KA ;/ to są POWER TECHY albo BROCK...albo udana podróba ...co by nie mówic klasyka felgi w stylu german...dla mnie pierwsza klasa juz fotka zdradza małe ET i zdecydowanie nie seryjna szerokośc ;-) ...dodam ze felgi swój poczatek swiętowały w sponsorowanych wyścigach pucharowych w niemczech ..stąd twardy sportowy styl i jesli trafiłem w którąś z zaproponowanych firm to i wytrzymałosc jest zdecydowanie nad przeciętna :D ...andrew ..dobry wybór

Kacper - 16 Lut 2007, 14:58

LOY napisał/a:
patyczek napisał/a:
andrew te fele są od Forda Ka. Widziałam na Ka i nawet wyglądały całkiem fajnie :-) :-)

nie słoneczko to nie są felgi od KA ;/ to są POWER TECHY albo BROCK...albo udana podróba ...co by nie mówic klasyka felgi w stylu german...dla mnie pierwsza klasa juz fotka zdradza małe ET i zdecydowanie nie seryjna szerokośc ;-) ...dodam ze felgi swój poczatek swiętowały w sponsorowanych wyścigach pucharowych w niemczech ..stąd twardy sportowy styl i jesli trafiłem w którąś z zaproponowanych firm to i wytrzymałosc jest zdecydowanie nad przeciętna :D ...andrew ..dobry wybór


Loy, ja myśle ze Patyczek pisząc ze są Forda Ka pisał o tych na samej górze, których zdjęcie sam zamiescił ;-)

patyczek - 16 Lut 2007, 20:10

Tak LOY ja mówiłam o tych felgach, co sama zamieściłam ich zdjęcie ;-)
QBOSS - 16 Lut 2007, 21:05

Nom Estetyczne te felunie ale jak chcesz dodać troszkę zadziornego wyglądu twojemu autku to polecam RH CUP do MK4 pasją jak ulał sama zobacz :)



Mati_99 - 17 Lut 2007, 12:59

QBOSS, Trzeba przyznac ,że te aluski pasuka bardzo ;) Tyle ,że trzeba obniżyć .. :]
odyniec - 17 Lut 2007, 13:44

QBOSS napisał/a:
Nom Estetyczne te felunie ale jak chcesz dodać troszkę zadziornego wyglądu twojemu autku to polecam RH CUP do MK4 pasją jak ulał sama zobacz :)


[url=http://img45.imagesh...ri8.jpg]Obrazek[/URL]


podobne mial maerik, wiec do mk3 takze :D

ANDREW - 17 Lut 2007, 16:38
Temat postu: FELE
[quote="LOY"][quote="patyczek"]andrew te fele są od Forda Ka. Widziałam na Ka i nawet wyglądały całkiem fajnie :-) :-)[/quote]
nie słoneczko to nie są felgi od KA ;/ to są POWER TECHY albo BROCK...albo udana podróba ...co by nie mówic klasyka felgi w stylu german...dla mnie pierwsza klasa juz fotka zdradza małe ET i zdecydowanie nie seryjna szerokośc ;-) ...dodam ze felgi swój poczatek swiętowały w sponsorowanych wyścigach pucharowych w niemczech ..stąd twardy sportowy styl i jesli trafiłem w którąś z zaproponowanych firm to i wytrzymałosc jest zdecydowanie nad przeciętna :D ...andrew ..dobry wybór[/quote]


Dzinks Michal za to ze felgi BCW sa udana podroba ;-) ;-) a ET maja 15 o ile by kogos to ciekawilo

Bongo - 11 Wrz 2007, 17:01

ma ktos jakies fotki mk4 - mk5 w stylu german :) chodzi glownie o wyglad felg takich jak dezent bcw powertech rh
marcus_87 - 11 Wrz 2007, 17:25

te co andrew zapodal to moga byc tez azev'y, bardzo fajne :)
zoharek - 11 Wrz 2007, 18:54



Bardzo podobne do pokazanych przez Andrew (tylko 6 ramienne) mam u siebie, mnie tam sie podobają :) ))

Bongo - 11 Wrz 2007, 22:14

ajakies foteczki ....chyba bryla MK3 w german style jest niesmiertelna....
Pascal_pl - 24 Paź 2007, 17:28
Temat postu: 17 cali do mk4 ?
Witam,

wlasnie kupilem forda fieste mk4 i mam zamiar troche go przerobic :) Tylko niewiem jaki bedzie tego efekt. Moze ktos z zwas juz slyszal cos, albo nawet sam cos takiego zrobil: chce obnizyc auto conajmniej o 40mm i zalozyc felgi 8X17 ET35 z oponami napewno ponad 200 i profilem 40 albo 35. Jak sadzicie cos takiego bedzie wygladalo ? Niechodzi mi o to jaki wzor felg tylko tak ogolem.

Pozdrawiam :)

Fordon - 24 Paź 2007, 19:20
Temat postu: Re: 17 cali do mk4 ?
Pascal_pl napisał/a:
Witam,

wlasnie kupilem forda fieste mk4 i mam zamiar troche go przerobic :) Tylko niewiem jaki bedzie tego efekt. Moze ktos z zwas juz slyszal cos, albo nawet sam cos takiego zrobil: chce obnizyc auto conajmniej o 40mm i zalozyc felgi 8X17 ET35 z oponami napewno ponad 200 i profilem 40 albo 35. Jak sadzicie cos takiego bedzie wygladalo ? Niechodzi mi o to jaki wzor felg tylko tak ogolem.

Pozdrawiam :)

-40mm to czeka cie wymiana kpl zawiasu, od amorow po sprezyny, na 17" feldze to :rotfl: co najmniej komicznie a dwa na nasze drogi makabra bo bedziesz czesciej prostowal te felgi niz sezon zejdzie... przy okazji zapomnij ze bedzie to przyspieszac...

zoharek - 24 Paź 2007, 19:28

No i to spalanie :yyy:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group