Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - jak zamontowac siatkę w zderzaku ?

tomek23 - 8 Paź 2006, 20:33
Temat postu: jak zamontowac siatkę w zderzaku ?
Witanko!
Ostatnio mialem lekkiego dzwona...na szczescie jest niezle tylko rozwalony zderzak...no i jako ze moj zderzak byl polamany i zaopatrzylem sie u toommmmmmmi'ego w zderzaczki i progi..to teraz to wykorzystam.apropo:) dzieki Tomek! mianowicie pewnie wiecie jak jego zderzak wyglada taki od peugota 106 zalozony na oryginalny waski od fofi,teraz problem: w zderzaczku przy wlotach powietrza kolo halogenow sa poobcinane zaczepy i mysle nad siatka zeby wstawic w te dziury zamiast oryginalnej maskownicy p106 bo taka tez mam....i teraz pytanie czy ktos wie jak przyczepic siatke nie majac zaczepow zeby nie kaleczyc zderzaczka??teraz moj sprzet jest u mechanika i lakiernika wiec jak go wypuszcza to zapuszcze foty mojej fofi na forum...pomozcie Panowie,jakies sugestie ?? na klej do szyb podobno mozna?? ale czy to bedzie trzymalo wystarczajaco mocno bo conajmniej dziwnie by wygladalo jakby ktoregos pieknego dnia jadac urwala by sie siatka...chce zrobic cos takiego...wlasnie mam taki zderzak:http://www.peugeotperformance.net/gallery/stash/1/106_975_535757099joel106d_2_03_large.jpg

LOY - 8 Paź 2006, 23:10

ale chaos ,,,czy ktos mógłby to przetłumaczyc na polski ...i odsączyc pytanie własciwe od reszty ?
tomek23 - 8 Paź 2006, 23:40

ja odsacze i przetlumacze...pytanie brzmi...czy ktos wie jak jeszcze oprocz kleju do szyb przymontowac siatke w luki zderzaka od peugota 106 w miejsce fabrycznej oslonki,w zderzaku zostaly obciete zaczepy na maskownice.
LOY - 9 Paź 2006, 00:41

mozesz próbowac blachowkretami z duza podkładką ....ale przyklejanie nie jest złe ..nieraz wklejałem siatkę w zderzaki ..używając do tego pistoletu na podgrzany klej. Wazne by najpierw siatke pomalowac ..i wklejac na koniec prac lakierniczych . Oszczedzi to obklejania i lakierniczych wpadek i niedoróbek .
Crash_1 - 9 Paź 2006, 08:20

szpachla :) klej na cieplo trzyma slabiej wiec bez obaw polecam szpachle (tylko z umiarem zeby to jakos wygladalo ;-) )
tomek23 - 9 Paź 2006, 09:46

dziekuje za pomoc,sprobuje klej do szyb,ten z pistoletu i moze szpachle..to nie odpadnie:) a pod spodem nie bedzie widac:) dziekuje wszystkim za pomoc wiedzialem ze moge na was liczyc:) :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group