Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Co to za zależność wciśnięcie stopu a praca silnika ?

oxter - 15 Sie 2006, 16:38
Temat postu: Co to za zależność wciśnięcie stopu a praca silnika ?
o co tu chodzi silnik pracuje na luzie równo , naciskam hamulec chwilke potrzymam wciśnieny -silnik zaczyna nierówno pracować puszczam hamulec i wszystko wraca do normy.Jak temu zaradzić ?
Arkadius - 15 Sie 2006, 19:02

spadek napięcia = słabsza iskra? ale na moje to nie tkwi problem w mocy iskry tylko w krokowcu powinien troszkę zwiększyć obroty. Masz obrotek??
Lokmen - 15 Sie 2006, 19:24

tak ma być - to jest dowód na sprawne i szczelne serwo hamulcowe
oxter - 15 Sie 2006, 20:08

Obrotka nie mam bo sie jeszcze go nie dorobiłem - poszukiwania trwają!Jak go przetrzymałem trochę dłużej to mi się nawet kontrolka ładowania zapaliła- może to altek nie wydala? U mnie krokowiec ? Hmm wydawało mi się ze tylko auta z wtryskiem go mają a u mnie gaźnik wiec nie ma tak to jest? Poprawcie mnie jak się mylę.
To znaczy że to tak wszyscy mają Łokmen? TTKM ? Troszke to irytujące ...

diodalodz - 15 Sie 2006, 21:04

tak wszyscy tak maja. masz poprostu za niskie obroty biegu jałowego i w momencie kiedy wciskasz hamulec silnik dostaje dodatkowa porcje powietrza a co za tym idzie zubarza sie mieszanka i spadaja obroty .
jackrzec - 16 Sie 2006, 06:56

Ja tak nie mam, ale miałem, i wymiana przewodu od serwa załatwiła sprawę :)
oxter - 16 Sie 2006, 11:38

a drogie to to? Może też podejmę próbę :)
jackrzec - 16 Sie 2006, 14:26

oxter napisał/a:
a drogie to to? Może też podejmę próbę :)
Kosmicznie! Ja za ten wężyk zapłacilem aż 2,40 w sklepie motoryzacyjnym :) Musi pasować średnicą i być zbrojony, żeby się nieb zaginal i go nie wciągało. Kupujesz z "metra' doslownie za grosze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group