Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - silnik tylnej wycieraczki

oxter - 5 Sie 2006, 15:47
Temat postu: silnik tylnej wycieraczki
Witam takie banalne pytanko jak sprawdzić silnik tylnej wycieraczki -nie chcę go spalić a nie pamiętam jak to było mamy 3 kable
brązowy do masy w klapie
no i filetowy i czarny.gdzie + dać ?

Rafal1504 - 5 Sie 2006, 16:46

Witam nalepiej sprawdzić miernikiem pomiędzy masą a przewodem zasilającym powinna być rezystancja jeśli jej brak to jest przepalone uzwojenie, nie jestem pewien ale zasilanie czyli plus powinien byc do tych obu jeden przewód jest od impulsu załączjącego wycieraczke a drugi odpowiada za powrót wycieraczki, przynajmniej jest tak u mnie w mk4.
jackrzec - 6 Sie 2006, 08:17

Rafal1504 napisał/a:
Witam nalepiej sprawdzić miernikiem pomiędzy masą a przewodem zasilającym powinna być rezystancja jeśli jej brak to jest przepalone uzwojenie, nie jestem pewien ale zasilanie czyli plus powinien byc do tych obu jeden przewód jest od impulsu załączjącego wycieraczke a drugi odpowiada za powrót wycieraczki, przynajmniej jest tak u mnie w mk4.
W mk3 też tak jest. Tu jest opis co do kabli: http://jackrzec.republika.pl/www/html/zlacze.htm
oxter - 7 Sie 2006, 23:15

u mnie 3 -ka jest pusta nic tam nie ma Na 1 ce jest fioletowy 2 - czarny - i to wszystko działało teko teraz jakoś przestało .A silniczek wycieraczki mam dobry ! Chyba gdzieś zgubił mi sie jeden + moze to wina przełącznika bo po waczeniu wycieraczki nic sie nie zmienia a + powinien być na 1 i 2 - ce a jest tyklo na 2 ce

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group