Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Panele drzwiowe

kratek - 14 Lip 2006, 23:20
Temat postu: Panele drzwiowe
Jako ze fabryczne glosniki i wneki niesatysfakcjonowały mnie :D postanowilem wmontować cos innego...no i tak zabralem sie ze przerobke i wykonanie paneli drzwiowych
Zakladalem zestaw odseparowany Hertza. Co do wykonania to zrobilem formy z zywicy na midbasy wszystko zostalo wypelnione spachlem z wloknem szklanym i nastepnie wycinane pod ksztalt samego głosnika - samo wykonczenie dodalo lepszego efektu - cale drzwi zostaly wygluszone matami - i przyznam ze zestaw spisuje sie wysmienicie - pozdro ;)
oto foty:
poczatek - wyglada troche badziewnie ale.... :-P


efekty koncowe:


jaczylibodzio - 14 Lip 2006, 23:26

Jestem pod wrazeniem!! :ok: :brawo: hooray

ps. jedno pytanie... jak teraz mocowales przod kieszonki? Chodzi mi o samo miejsce na wysokosci montazu glosnika. Dluzsze sruby?

kratek - 14 Lip 2006, 23:51

tak...dalem duuuuzo wieksze sruby :D - zeby przykrecic do blachy - sruby są w dwoch fabrycznych miejscach a kolejne dwa dorobilem.
Kamil - 18 Lip 2006, 12:28

a z czego jest zrobione miejsce na głośnik???
kratek - 19 Lip 2006, 11:41

tak jak pisalem wczesniej - sa zrobine z zywicy a reszta jest wzmocniona szpachlem z wloknem szklanym - i tym oto sposobem uzyskalem mocne polaczenie ;) a na dodatek całe wnetrze wyklejone jest matami wygluszającymi.pozdro
lehu8 - 19 Lip 2006, 21:35

Fajnie zrobione ;)
Coś podobnego chcę zrobić u siebie , tylko oklejone materiałem 8)

kratek - 20 Lip 2006, 06:34

Cytat:
Coś podobnego chcę zrobić u siebie , tylko oklejone materiałem


tylko musisz pamietac o tym,zeby dobrze przygotowac powierzchnie to znaczy musi byc wszystko ładnie równe - bo jak okleisz jakims cienkim materiałem lub czyms skóropodobnym to moze być widac te nierówności.pozdro

maerik - 20 Lip 2006, 08:46

Fajne i ładne - w niemch jedna taka dedykowana kieszonka kosztuje 100 eur.
Aczkolwiek wolałbym to w skórce ;]

kratek - 20 Lip 2006, 09:00

Cytat:
jedna taka dedykowana kieszonka kosztuje 100 eur.
hmm... :devil:


jesli robiłbys w skórce - to polecam dobrze sie przyłozyc do wygladzenia powierzchni ;) tak jak pisalem wyzej - pozdro

RKRman - 21 Lip 2006, 09:55

:brawo: ...lubiępopatrzeć jak ktoś coś tworzy własnymi ręcoma ;-)
jaco11 - 21 Lip 2006, 10:35

:brawo: :brawo: :brawo: i jeszcze raz :brawo: :brawo: :brawo:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group