Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - jak zabezpieczyc okolice wlewu paliwa

Rangers76 - 6 Lip 2006, 00:01
Temat postu: jak zabezpieczyc okolice wlewu paliwa
Czy jak założę plastykowe nadkola to nie będzie pojawiała się rdza wokół wlewu paliwa?



Pomocy !!!!!!!!!!!!!

notw kaput

Darekmk3 - 6 Lip 2006, 00:05
Temat postu: Re: RDZA
Rangers76 napisał/a:
Czy jak założę plastykowe nadkola to nie będzie pojawiała się rdza wokół wlewu paliwa?



Pomocy !!!!!!!!!!!!!

notw kaput

jak ją juz masz i nie wymienisz elementu czyli reparaturki wlewu to sie pojawi ,znam z autopsji...,żadne leczenie nie pomoze...

Ziomekdln - 6 Lip 2006, 00:26
Temat postu: Re: RDZA
Darekmk3 napisał/a:
Rangers76 napisał/a:
Czy jak założę plastykowe nadkola to nie będzie pojawiała się rdza wokół wlewu paliwa?



Pomocy !!!!!!!!!!!!!

notw kaput

jak ją juz masz i nie wymienisz elementu czyli reparaturki wlewu to sie pojawi ,znam z autopsji...,żadne leczenie nie pomoze...

Darek ile dales za zrobienie tego ? i co wtedy robiles ? jeszcze ze dwa tankowania to wlew urwie sie w dupu,bylem u blacharza to mi krzyknal 600zl za wlew + 2 progi tylne

Sorry za OT

Darekmk3 - 6 Lip 2006, 00:34
Temat postu: Re: RDZA
Ziomekdln napisał/a:
Darekmk3 napisał/a:
Rangers76 napisał/a:
Czy jak założę plastykowe nadkola to nie będzie pojawiała się rdza wokół wlewu paliwa?



Pomocy !!!!!!!!!!!!!

notw kaput

jak ją juz masz i nie wymienisz elementu czyli reparaturki wlewu to sie pojawi ,znam z autopsji...,żadne leczenie nie pomoze...

Darek ile dales za zrobienie tego ? i co wtedy robiles ? jeszcze ze dwa tankowania to wlew urwie sie w dupu,bylem u blacharza to mi krzyknal 600zl za wlew + 2 progi tylne

Sorry za OT

własnie ze ja wtedy nie wymienilem ,tylko jak tu niektórzy radza wydarlem rdze zakonsserwowalem i pomalowalo sie błotnik i efekt taki ze po zimie wyszlo wszystko i teraz bede wymieniac,ale gdybym wtedy nie załozyl plastikowych nadkoli i nie zakonserwowal to teraz bym mial tam drugą dziure zeby lac paliwo hehe

reparaturki kupione ale czekaja na wstawieniei lakier...

Piter - 7 Lip 2006, 23:02

Za 2 reperatury + lakier dałem 600zł..........i jest spokój. Nadkola koniecznie !!!
Wcześniej naprawiałem.....wytrzymało jedną zimę.
Jak szybko nie zrobisz to nie długo nie będziesz miał do czego spawać reperatur. :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group