Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Kabelek od podswietalnia kabiny.

virus2 - 13 Lis 2005, 08:42
Temat postu: Kabelek od podswietalnia kabiny.
Sprawa wyglada tak krancowak ktora wylacza i wlacza swiatlo w kabinie w dzwiach kierowcy przycianla sie wiec postanowilem ja wyczyscic ale moje niezgrabne raczki wyposcily kabelek no i wpad tam do srodka i tak zaczely sie jaja swialto w kabinie caly czas swieci,a na dziurach i zakretach gasnie mi radio a czasem nawet swialta i silnik,i teraz pytanie jaks sie do tego sk.. dostac bo niezabardzo widze jak sie do niego dobrac bo idzie w profilu zamknietym prosze o szybka pomoc,ciekawi mnie dalczego pezpiecznika nie wywala.z gory dzieki za pomoc
JoeMix - 13 Lis 2005, 09:27

Skoro ci wpadł do środka to teraz kawał sztywnego drutu wygiętego w hak, i zaczynamy polowanie :)
virus2 - 13 Lis 2005, 09:46

Juz to przerabialem ale jakos nie moge go tam upolowac gdzies sie skubany schowal :)
macziom - 13 Lis 2005, 09:56

U mnie konektorek był tak luźny, że przy wyjmowaniu tego guziczka końcówka sama się zsunęła i nawet człowiek nie zdążył złapać. Ja póki nie znalazłem wolałem nie ruszać samochodu, żeby nie spadła głębiej. Mi udało się wymacać po otworzeniu tej klapeczki poniżej schowka/kierownicy w przestrzeni na nogi z boku.
Swoją drogą ciekawe czemu gaśnie radio i silnik? W końcu jest to tylko (tak mi się wydaje) masa od oświetlenia kabiny.

_-MoKrY-_ - 13 Lis 2005, 11:52

w obi można było za 5 zł takie szczypczyki dostać (długa sprężyna a na końcu 3 wysuwające się ramionka, tym można spróbować, popytaj może gdzieś to dostaniesz. Ja mam to gdzieś w piwnicy… ale pewnie prędzej znajdziesz to w jakimś sklepie niż odwiedzisz trójmiasto:)
marcus_87 - 13 Lis 2005, 21:39

mi też wpadł przy czyszczeniu styków i wyjąlem go od dołu po zdjęciu plastiku tego osłaniającego próg. wpusc cos od góry opleć kostke i wciągnij.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group