Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Impulsator

michalford - 26 Wrz 2005, 16:47
Temat postu: Impulsator
mam taki problem: nie dziala mi licznik kilometrow i predkosciomierz (wiem ze to juz bylo wieeeele razy ale u mnie sprawa wyglada troche inaczej). sprawdzilem wszystko dokladnie i okazalo sie ze bolec od impulsatora ma zjechane kanty (powinien byc tak zakonczony jak linka od predkosciomierza a jest zupelnie okragly - spilowany). tylko dlatego mi nie dziala licznik i zastanawiam sie czy moge ten impulsator wogole pominac? bo przeciez teraz on jest ale i tak nie dziala a linke da sie podlaczyc bez tego tylko ze nie wiem czy cos sie nie stanie wtedy ze skrzynia na przyklad. czytalem co to jest ten impulsator i do czego sluzy i wlasnie zastanawia mnie to ze u mnie on nie dziala a nie mam zadnych przygod z np. gasnacym samochodem itd. prosze o pomoc!
JoeMix - 26 Wrz 2005, 18:08

Możesz... linka spokojnie da sie zamontowac bezpośrednio na skrzynke, jednak bez czujnika prędkości jazdy silnik działa dziwnie, wiec proponował bym jednak w wolnej chwili poszukać tego na szrocie...
michalford - 26 Wrz 2005, 19:03
Temat postu: impulsator:/
Joe ale wlasnie u mnie chodzi tak samo jak przed "zjechaniem" tego bolca i to mnie zastanawia, linke juz probowalem zalozyc i masz racje, wchodzi bez zadnego problemu tylko jeszcze nie jechalem z linka bezposrednio wlozona ale jesli teraz ten impulsator nie dziala to chyba nie powinno sie nic zmienic jak go wogole odlacze... nowy implsator u mnie kosztuje 365zl(a to troche za duzo jak dla mnie) na szrocie typ powiedzial ze moze mi cala skrzynie sprzedac(hahahah)
JoeMix - 26 Wrz 2005, 19:34

Ja w łodzi kiedyś na szrocie za 20 zeta kupiłem jak kombinowałem z elektronicznym prędkościomierzem... wiec ić na szrot, odkręć to ić do klesia i mu daj 20 zeta i bedzie zadowolony ;)
MARIUSZ.B - 27 Wrz 2005, 09:28

Poczytaj to: http://www.fiestaklubpols...ight=impulsator

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group