Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Takich chyba nie widzieliscie.....sie chwale :D

Ronneby - 13 Wrz 2005, 12:27
Temat postu: Takich chyba nie widzieliscie.....sie chwale :D
......tak wiec dokladnie 2 dni temu dokonalem "zakupu" no i obecnie czekam na paczuszke..ale juz nie moglem wytrzymac wiec sie chwale... :)


fotka mala bo mala..ale najwazniejsze widac




wiecej niedlugo... :D

Piesek - 13 Wrz 2005, 12:32

skąd je kupiłeś ?? podaj adres sklepu internetowego :) Czy z allegro?
Kurtus - 13 Wrz 2005, 12:32

do czarnej fiestki pasowaly by idealnie :)
Zapewne zamawiales na ebayu ? bo w polsce mozna kupic jedynie NIEDYMIONY model

Ronneby - 13 Wrz 2005, 12:34

dokladnie ebay.de...2 raz takie na oczy wizialem[a juz ponad rok sledze tam aukcje ze swiatlami] ..ale sie zawziolem i zlicytowalem...
...do mojego srebrnego z ciemnymi szybkami tez bedzie ladnie... :D

Piesek - 13 Wrz 2005, 12:34

PS. właśnie dzisaj z Kurtusem nawijamy na gg na temat różnych lamp, przednich tylnich... i przeglądam ebaye zagraniczne i te lampy jak ty kupiłeś znalazłem na ebayu UK... mam straszne ciśnienie na jakieś inne lampy przednie, ale ciężko coś znaleźć.
NOWITEK - 13 Wrz 2005, 12:39

Kurtus napisał/a:
do czarnej fiestki pasowaly by idealnie :)
Zapewne zamawiales na ebayu ? bo w polsce mozna kupic jedynie NIEDYMIONY model

A te? Mi się nawet bardziej podobają
allegro

Ronneby - 13 Wrz 2005, 12:42

zastanawielem sie tez nad takimi..... bawilem w fotomataze i padlo na te ktorych fotka jest powyzej.... :)
Danio - 13 Wrz 2005, 12:48

no mm nadzieję że będą wyglądały ciekawiej niż zwykłe leksy...zapoaj fotkami jak zamontujesz...ludzie straszna kasa za takie lampki...dlatego moje będą takie jak mellowa...właściwie już są ;)
Ronneby - 13 Wrz 2005, 12:51

nie taka straszna...duzo taniej niz u nas na allegro czy w sklepach internetowych..ja dorwalem za 360zl w przeliczeniu....i to juz z przesylka..ktora wychodzi jakies 10 euro[zalezy czym wysla]...
cinot - 13 Wrz 2005, 14:40

O jaaaaaaaaaaa cie a nie chcesz się zamienić na takie same tylko ze srebrnym wkładem ;) bo ja tez sie zszukałem tych czarnych..

Szczęściarz z ciebie wrzuc fotki po zamontowaniu

Piesek - 13 Wrz 2005, 15:06

cinot, zobacz na ebay.uk.com dzisaj tam były takie lampy... jak będziecie przeglądać zagraniczne ebaye i natkniecie się na przednie lampy te takie dwa koła, bądz jakieś inne ciekawe, to zapodajcie adres. Może macie jakieś fotki z ciekawe przerobionym przodem, tzn chodzi mi o lampy, może wpasowane od jakiejś innej furki czy jakieś z limitowanej edyscji fiesty.
Junior - 13 Wrz 2005, 23:36

NIE NO REWELKA CHYBA JA SIE SKUSZE JAK MYŚLICIE UMNIE NA ZIELENI JAK TO BEDZIE SIE ZGRYWAŁO?? :rotfl:
Ronneby - 14 Wrz 2005, 11:44

Cinot nie zamienie sie...ale Piesek ma race poszukaj na ebay.de albo ebay.uk....znajdziesz na 100% cos ciakawego i duzo taniej niz najbardziej popularne lampy tuningowe na aukcjach u nas na allegro....
Jak tylko zamontuje lameczki odświeze temat... :D

..pozdro 2all

Artone^ - 14 Wrz 2005, 14:45

zajebiste :)

ronneby w weekend na spota juz zalozysz ? :D

Mafios - 14 Wrz 2005, 15:07

a mi sie wogole lexus style nie podoba na tym aucie ... wogole przyciemniane Hellowskie ;D
Ronneby - 14 Wrz 2005, 15:35

Mafios no w tym cala zabawa... :) bo jak by sie wszystkim to samo podobalo to byśmy wszyscy mieli strasznie nudnie podobne na max do siebie fiestki..a tak to rozne "style" wychodza ;)


...no a na weekend nie zdaze bo dzis robie przelew... no i reszta zalezy od skutecznosci i szybkosci dzialania obywatela rajchu od ktorego to kupilem... :D

.....ale w dziwnowie to juz na bank beda... 8)

Artone^ - 14 Wrz 2005, 15:47

no to bardzo fajnie :D

ps. obserwuj temat na forum zach pom :) i widzimy sie w weekend :P prawdopodobnie w niedziele :D

Piesek - 14 Wrz 2005, 18:52

cinot, jeśli chcesz takie lampki, to prosze:
http://cgi.ebay.co.uk/FOR...1QQcmdZViewItem
z przesyłką wyjdą mniej niż 500zł, więc tak jak nasze popularne lexusy.

PumaRST - 15 Wrz 2005, 11:08

No pierwsze lexusy do Fiesty które mi sie podobają, są śliczne naprawde :brawo: , i orginalne w naszym kraju a to tez jest pozytyw :D
maerik - 15 Wrz 2005, 13:35

Ja nie moge ale syf... lampy tylnie ktore powinny kosztowac 50zl wy dajecie po 500... =/
Kwestia gusty, trudno...

Junior tylko Ty tego nie rob!!!
Jak juz chcesz zmieniac to wloz CLEAR LOOK'i albo trzasnij swoje na zielono.

Piesek - 15 Wrz 2005, 13:56

moje propozycje co do cinota: czarne clary, a co do Juniora: białe clary, ale napewno napewno napewno napewno nie czarne lexy to już wogule odpada, niepasowały by do twojego autka. U cionta całkiem możliwie by wyglądały, napewno niż te jego jasne teraźniejsze lexy :) Ale i tak radze czarne clary i tyle! Przeglądałem kilka ebayów i białe są na uk jeśli ktoś bedzie chciał będę mógł je poszukać. Jak ktoś będzie poszukiwać jakieś inne lampencje dać znać a przeszukam troszke zagranicznych ebayów :)
Ronneby - 15 Wrz 2005, 16:10

....360 zł....z wliczona juz dostawa do domu... ;/
Kacper - 15 Wrz 2005, 18:45

Ronneby napisał/a:
....360 zł....z wliczona juz dostawa do domu... ;/


Za tą cene gratuluje zakupu :yes:

Ronneby - 15 Wrz 2005, 18:49

..tez uwazam ze okazyjnie,tym bardziej ze kupilem cos ...jak juz wczesniej pisalem..nie dostepnego u nas na allegro czy w sklepach internetowych.....a najtansze lexusy na allegro to 418+koszt przesylki...
trzeci - 16 Wrz 2005, 23:06

Łukasz, ledwo na oczy widzę ze zmęczenia ... ale są super !! :)
No, no muszę się przyłożyć do swojej żeby jakaś srebniutka jej konkurencji na ulicach Szczecina nie robiła ;-)
Powodzenia w dalszych pracach :brawo:
Pozdro ...

Ronneby - 16 Wrz 2005, 23:10

no Twoja Trzeci wygrywa konkurencje "zglebiania"....:D...wiec ja tez w jakiejś chcial bym przodowac... ;)
str - 17 Wrz 2005, 09:33

jest na e bayu http://cgi.ebay.co.uk/FOR...1QQcmdZViewItem

[ Dodano: Sob Wrz 17, 2005 08:37 ]
no i następne prosze kto chce niech kupuje, ja narazie nie mam kasy ale z checią bym kupił do mojej czerwonej fiestki :D http://cgi.ebay.co.uk/For...1QQcmdZViewItem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group